شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1632995
قالیباف :

پروتکل‌های بهداشتی در کنکور دکتری رعایت نشد / ضرورت به تعویق افتادن کنکور تا بعد زمان پیک کرونا

پروتکل‌های بهداشتی در کنکور دکتری رعایت نشد / ضرورت به تعویق افتادن کنکور تا بعد زمان پیک کرونا
رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید که خواسته مقام معظم رهبری است، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قالیباف:محمد باقر قالیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود، عید سعید قربان را به ملت ایران تبریک گفت 

 
رئیس مجلس شورای اسلامی در بخشی از سخنان خود با گلمه مندی از رعایت نشدن وعده هایی که حول مراعات پروتکل های بهداشتی در کنکور دکتری داده شد و در عین حال به آنها عمل نشد، گفت :  لازم است اشاره کنم که پروتکل‌های دقیق بهداشتی در کنکور سراسری دکتری رعایت نشد و متأسفانه به وعده‌های داده شده در برگزاری کنکور دکتری عمل نشد و بی‌توجهی‌های تأسف‌آوری در برگزاری آن کنکور وجود داشت که خود نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر و پیگیری است.
 
 
وی اظهار داشت: این کوتاهی‌ها، نگرانی مردم در خصوص برگزاری کنکور سراسری را بیشتر کرده و بسیاری از نمایندگان شنونده نگرانی‌های والدین درباره سلامت فرزندان خود بودند. به نظر می‌رسد تعویق برگزاری زمان کنکور تا گذشتن از دوران پیک کرونا و خنک‌تر شدن هوا که امکان استفاده از به مدت چند ساعت را میسر کند، ضروری باشد.
قالیباف تأکید کرد: سلامت دانش‌آموزان عزیز ما خط قرمز مجلس است و کمیسیون‌های بهداشت و آموزش وظیفه دارند تا اطمینان از رعایت بهترین تصمیم در این خصوص و مطالبات مردم را از مسئولان ذیربط پیگیری کنند.
 
منبع : مهر 
انتهای پیام / 
https://www.dana.ir/1632995
ارسال نظر
نظرات