شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633055
مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان:

قاچاقچیان کالا و ارز به ۴۴ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند

قاچاقچیان کالا و ارز به ۴۴ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند
القاصی مهر، مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: بیش از ۴۴ میلیارد تومان جزای نقدی برای قاچاقچیان کالا و ارز در لرستان تشکیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا القاصی مهر در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: در چهار ماهه اول امسال ۷۷۹ پرونده قاچاق کالا و ارز تشکیل شده و ۷۹۳ فقره پرونده مختومه شده است که برخی از پرونده های مختومه شده مربوط به سال قبل بوده که پس از رسیدگی، مختومه شده است.

وی افزود: در حال حاضر ۸۳ فقره پرونده قاچاق در تعزیرات حکومتی وجود دارد که مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ امسال بیش از ۴۴ میلیارد تومان جزای نقدی برای قاچاق کالا و ارز برای افرادی که اقدام به قاچاق کرده بودند در نظر گرفته شده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان از افزایش حدود ۱۰ درصدی پرونده های قاچاق خبر داد و عنوان کرد: سال گذشته طی این مدت ۶۳۰ فقره پرونده قاچاق تشکیل شده در حالی که طی چهار ماهه اول امسال ۷۷۹ فقره پرونده تشکیل شده است.

وی بیان کرد: همچنین افزایش محکومیت در این راستا ۱۰ درصد افزایش یافته و میزان وصول جریمه ها ۶۲ درصد افزایش داشته است.

القاصی مهر گفت: قاچاق در بخش های مختلف پارچه، لوازم خانگی، آرایشی بهداشتی و سایر بخش ها وجود دارد و با توجه به این که قاچاق به تولید داخل لطمه وارد می کند از این رو نظارتها و بازرسی ها افزایش یافته و با افرادی که اقدام به قاچاق کنند برخورد می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633055
ارسال نظر
نظرات