شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633107
مداح تبریزی:

مخارج هیئت به کمک مومنانه اختصاص می یابد/ عرض ارادت متفاوت به امام حسین(ع)

مخارج هیئت به کمک مومنانه اختصاص می یابد/ عرض ارادت متفاوت به امام حسین(ع)
نیماشکوهی گفت: هیئت امسال تعطیل نیست؛ نوع عرض ارادت به ارباب متفاوت خواهد بود و تمامی هزینه‌های هیئت در دهه اول محرم به امور خیریه صرف می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش آناج، با توجه به سخرانی اخیر رهبر انقلاب در روز عید قربان مبنی بر نحوه برگزاری هیئت در ماه محرم با تکیه بر دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا، یکی از هیئت های عزاداری شهر تبریز از عدم برگزاری عزاداری در ماه محرم و خرج تمام امورات دهه اول محرم به مراکز خیریه خبر داد.

نیما شکوهی مداح اهل بیت شاه حسین گویان ولیعصر(عج) که یکی از دسته جات بزرگ شرق تبریز را سازماندهی می کند در پیج اینستاگرامی خود نوشت: هیئت امسال تعطیل نیست؛ نوع عرض ارادت به ارباب متفاوت خواهد بود. با توجه به امر رهبر عزیزمان و سفارش ایشان به پیروی از دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و جهت یاری ایثارگران و جهادگران درمانی کشور و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، شاه حسین گویان کوی ولیعصر(عج) تبریز در نظر دارد به جای مراسم عزاداری خیابانی به نوع دیگری انجام وظیفه نماید و تمام مخارج هیئت در دهه محرم را صرف امور خیریه و کمک‌های مومنانه کند. نحوه کمک در این امر خداپسندانه متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633107
ارسال نظر
نظرات