شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633118

پخش "شب‌های ایران" از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی

پخش "شب‌های ایران" از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی
برنامه رادیویی "شب‌های ایران" که چند هفته‌ای است علاوه بر رادیوهای استانی از شبکه استانی سیمای مرکز تولیدکننده نیز پخش می‌شود، از این پس از شبکه سراسری شما هم روی آنتن می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «شب‌های ایران» عنوان برنامه‌ای رادیویی است که در صدای مراکز تولید و پخش می‌شود. این برنامه هر شب توسط یکی از رادیوهای استانی تولید و همزمان از تمام رادیوهای استانی، محلی و شهری (غیر از تهران) پخش می‌شود و همزمان با عید قربان از شبکه سراسری شما هم روی آنتن رفت.

زمان پخش این برنامه از ساعت 00:30 تا 02:00 بامداد است.

کمک به تعمیق مهر و محبت عمومی مردم به یکدیگر، تقویت و تحکیم  وحدت بین اقوام مختلف، معرفی تاریخ، فرهنگ و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی هر استان، معرفی و پخش موسیقی های ارزشمند و فاخر اقوام، تقویت زمینه‌ها و عوامل همبستگی فرهنگی در جامعه، معرفی زیباترین و غنی‌ترین نمونه‌ها  از آثار فرهنگی و هنری، معرفی و ترویج آداب و سنن صحیح فرهنگ بومی و محلی، معرفی شخصیت‌ها و مفاخر ملی، ارائه تصویری بکر از زیبایی‌های خرده فرهنگ‌های داخلی، ایجاد و گسترش آرامش خاطر و سرور در جامعه و افزایش تعامل با مخاطبان، از جمله اهداف تولید این برنامه اعلام شده است.

در نخستین شب از پخش این برنامه از شبکه شما، نوبت پخش مربوط به «رادیو مازندران» بود و مقرر شد از این پس این برنامه به طور مرتب هر شب از شبکه شما نیز پخش شود.

بر اساس جدولی که در شبکه شما برای پخش این برنامه در نظر گرفته شده، شنبه یازدهم مردادماه، صدا و سیمای مراکز چهارمحال و بختیاری، کردستان و سمنان اجرای این برنامه را بر عهده دارند، یکشنبه دوازدهم مرداد، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و سیستان و بلوچستان، دوشنبه سیزدهم مرداد استان‌های همدان، خوزستان و خراسان جنوبی، سه‌شنبه 14 مرداد مراکز اردبیل، گلستان و لرستان، چهارشنبه 15 مرداد استان‌های یزد، آذربایجان غربی و قم، پنجشنبه شانزدهم مرداد رادیوی مراکز سمنان، خلیج فارس و قزوین، جمعه هفدهم مراکز آذربایجان شرقی، کردستان و البرز و شنبه هجدهم مردادماه، مراکز بوشهر، اردبیل و مازندران، آنتن این شبکه سراسری را برای پخش برنامه در اختیار خواهند داشت.

https://www.dana.ir/1633118
ارسال نظر
نظرات