شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633158
آیت الله دری نجف آبادی؛

«شارمهد» ابزار دست سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و رژیم صهیونیستی بود

«شارمهد» ابزار دست سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و رژیم صهیونیستی بود
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به دستگیری جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر، گفت: دستگیری چنین فردی در مقایسه با دستگیری روح الله زم از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که فرد بسیار خبیثی بود که ابزار دست سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جلسه هماهنگی کمک های مومنانه در خصوص دستگیری «جمشید شارمهد» سرکرده گروهک تروریستی تندر، گفت: این گروهک تروریستی جنایت های زیادی در کشورمان ترتیب دادند که حادثه شیراز و تهران از جمله اقدامات خرابکارانه آن ها بود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، تصریح کرد: این افراد پلید به خاطر دریافت مبلغی پول از افراد حقیری همچون ربع پهلوی و منافقین دست به چنین جنایاتی علیه ملت ایران می زدند و با آتش زدن مساجد، ترور افراد و بمب گذاری در اماکن عمومی باعث رعب و وحشت در کشور می شدند.

وی افزود: دستگیری چنین فردی در مقایسه با دستگیری روح الله زم از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که فرد بسیار خبیثی بود که ابزار دست سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و رژیم صهیونیستی بود. بابت دستگیری سرکرده این گروهک باید به وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) دستمریزاد گفت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1633158
ارسال نظر
نظرات