شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:42 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633209
کارشناس مسائل سیاسی:

مدیرت جهادی لازمه تقویت اقتصاد/«اقتصاد مقاومتی» سرلوحه کار مسئولان باشد

مدیرت جهادی لازمه تقویت اقتصاد/«اقتصاد مقاومتی» سرلوحه کار مسئولان باشد
اسماعیلی، کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مدیریت جهادی لازمه تقویت اقتصاد است، گفت: بی اثر کردن تحریم ها با مدیریت جهادی و تقویت اقتصادی امکان پذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران علاج مشکلات اقتصادی را اتکا به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی مطرح کردند و دشمن تلاش دارد تا به واسطه تحریم ها، فشار بیشتری را وارد کند.

وی با تاکید بر فعال کردن پتانسیل های داخل کشور افزود: وابستگی اقتصادی، تکانه هایی را به دنبال دارد و برای رها شدن از این وابستگی ها ضروری است تا ظرفیت ها و توانمندی های داخلی فعال شود و تهدیدهایی که دشمن با تحریم ایجاد می کند، به فرصت تبدیل شوند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: اقتصاد پرتلاطم ناشی از عمل نکردن به سیاست های اقتصاد مقاومتی است و برای تقویت اقتصاد باید به سیاست های اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای شود.

اسماعیلی مدیریت جهادی را مبتنی بر اخلاص برشمرد و گفت: استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی نیازمند تلاش و پشتکار است که این تلاش ها تنها با مدیریت جهادی امکان پذیر است و تقویت اقتصاد با پشت میز نشینی امکان پذیر نیست.

وی بیان کرد: مدیریت جهادی، استفاده از نیروهای جوان و متخصص و همچنین استفاده از جوانان پای کار می تواند در پیشبرد اهداف تقویت اقتصاد بسیار موثر باشد.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: مدیرت جهادی لازمه تقویت اقتصاد است و با این اقدام تحریم ها بی اثر می شود و دشمن به اهداف خود نخواهد رسید.

اسماعیلی با اشاره به این که مذاکرات فایده ای ندارد و مشکلی را حل نمی کند گفت: دشمن از مذاکرات می خواهد به منافع خود برسد و در مذاکرات برجام مشخص شد که تنها معطلی به همراه دارد و آمریکا و طرف غربی به هیچکدام از تعهدات خود پایبند نیستند.

وی اظهار داشت: عده ای مدام دم از مذاکره با آمریکا می زنند که نشان دهنده وابستگی این افراد به آمریکاست و می خواهند ذهن ها را از مسیر اصلی دور کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633209
ارسال نظر
نظرات