شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:42 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633210
مام جمعه الشتر مطرح کرد:

تحریم و تحریف دو کُد مهم رهبری برای حل مشکلات جامعه

تحریم و تحریف دو کُد مهم رهبری برای حل مشکلات جامعه
موسوی، امام جمعه الشتر گفت: تحریم و تحریف دو کُد مهم از طرف مقام معظم رهبری برای حل مشکلات جامعه و در راستای توجه به شیطنت های استکبار اعلام شد که مسئولان، نیروهای جهادی و مردم باید بیشتر به آن بپردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید سجاد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در روز عید قربان، اظهار داشت: رهبر انقلاب دو کد تحریم و تحریف برای کاهش حل مشکلات مردم و در راستای توجه به شیطنت های استکبار اعلام کردند که همه مردم، مسئولان و انقلابیون باید به آن بپردازند.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند تحریم ها زمانی اثربخش خواهد بود که تحریف هم همراه آن باشد یعنی سیاه نمایی و ناکارآمدی هم در کنار آن باشد.

امام جمعه شهرستان الشتر بیان کرد: وقتی که تحریم باشد و تحریف نباشد یعنی در دنیا مستکبرین دچار اشتباه شده اند، استکبار فکر می کند که اگر مردم از گرانی می نالند و از تورم نگرانند، مردم حاضر خواهند بود که انقلابشان را با افکار پلید و پوسیده مستکبرین معاوضه کنند، اماچنین چیزی نیست و مردم نسبت به آرمانهایشان پایبندند.

وی تصریح کرد: آنچه که مقام معظم رهبری در مورد مسائل جاری روز که در درون مملکت اتفاق می افتد، سخنرانی کردند به خصوص واقعه ماه محرم که در پیش داریم و نوع نگاهها به این موضوع ، در حقیقت آن مشی توجه به مراسم عزاداری را مقام معظم رهبری به زیبایی بیان فرمودند و گفتند که همه ما تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.

حجت الاسلام موسوی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند افرادی که عضو ستاد ملی کرونا هستند مسلمان و شیعه بوده و قطعاً دغدغه شیعیان را می دانند و از آن طرف حفظ جان امت اسلامی و شهروندان برای آنها مهم است که این سخنان فصل الخطاب همه اظهارنظرها در حوزه مسائل دینی و مذهبی بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633210
ارسال نظر
نظرات