شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633333
ملی‌پوش کاتای ایران:

رزمایش کمک مؤمنانه آثار و برکات زیادی به همراه دارد/ همه برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش تلاش کنند

رزمایش کمک مؤمنانه آثار و برکات زیادی به همراه دارد/ همه برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش تلاش کنند
شهرجردی ملی‌پوش کاتای ایران با بیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه در شرایط فعلی یک اقدام لازم و ضروری بود، گفت: خوشبختانه رزمایش کمک مؤمنانه در طول این مدت آثار و برکات بسیار فراوانی به همراه داشت و نیاز است این اقدام خداپسندانه تا پایان شرایط کرونایی استمرار داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل شهرجردی ملی‌پوش کاتای ایران در گفتگو با دیارآفتاب، با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه گفت: متأسفانه ویروس کرونا و شیوع گسترده آن در کشور مشکلاتی را برای برخی از مشاغل و خانواده‌ها ایجاد کرده که برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه بسیار می‌تواند در کمک به این افراد مؤثر واقع شود.

وی افزود: رزمایش کمک مؤمنانه یک اقدام بسیار به موقع و به جا بود که با تدبیر مقام معظم رهبری در کشور راه اندازی شد و صحنه هایی از ایثار و خدمت رسانی را بار دیگر در کشور متجلی کرد.

شهرجردی اظهار کرد: خوشبختانه رزمایش کمک مؤمنانه در طول این مدت آثار و برکات بسیار فراوانی به همراه داشت و نیاز است این اقدام خداپسندانه و نیکو تا پایان شرایط کرونایی استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: راه اندازی رزمایش کمک مؤمنانه در کشور نه تنها یک نیاز مهم محسوب می شود بلکه یک رسالت سنگین برای مسئولین و افراد توانمند بود که خوشبختانه به خوبی انجام شد.

ملی‌پوش کاتای ایران با اشاره به ضرورت نقش آفرینی همه مردم در پویش همدلی و مواسات بیان کرد: به عنوان یک ورزشکار از کلیه اقشار مردم و افرادی که توانایی کمک دارند دعوت می کنم در این اقدام مشارکت داشته باشند و به اندازه سهمی که می توانند داشته باشند برای کمک به افراد آسیب دیده دریغ نکنند.

وی افزود: همه باید برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش نقش آفرینی کنند و امروز که در شیوع موج دوم قرار گرفته ایم باید نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل های بهداشتی حساس تر باشیم.

شهرجردی در پایان خاطر نشان کرد: امروز مقابله با کرونا مهمترین موضوعی است که کشور با آن مواجه شده و مهمترین مطالبه مردم هم نیز است و همه باید در راستای این مطالبه مهم تلاش و نقش‌آفرینی کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1633333
ارسال نظر
نظرات