شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633422
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک:

شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در استان مرکزی به 6831 نفر رسید/شناسایی ۱2۱ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته

شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در استان مرکزی به 6831 نفر رسید/شناسایی ۱2۱ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 121مورد جدید ابتلا شناسایی شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 121مورد جدید ابتلا شناسایی شده‌اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۸۳۱  نفر رسیده است.

جمالیان اظهار کرد: از تعداد ۱۲۱مورد جدید در استان ۲۲ مورد این بیماران در بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

وی افزود: ۹۹ مورد از بیماران جدید که شناسایی‌شده‌اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خاطرنشان کرد: متأسفانه در این مدت ۸ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش‌شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلا به این ویروس ۲۹۲ نفر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633422
ارسال نظر
نظرات