شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633462
به مناسبت دهه امامت و ولایت در کبودراهنگ صورت گرفت؛

اهدای بیش از ۲۵۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان در پویش همکلاسی مهربان

اهدای بیش از ۲۵۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان در پویش همکلاسی مهربان
بیش از ۲۵۰ بسته لوازم التحریر و البسه دانش آموزی در راستای پویش همکلاسی مهربان به مناسبت دهه امامت و ولایت در سطح شهرستان کبودراهنگ به دانش آموزان کم برخوردار و خانواده های آسیب دیده از کرونا اهدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ پویش همکلاسی مهربان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در آستانه بازگشایی مدارس در سطح شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

سرهنگ نصرالله سوادی، مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به طرح بزرگ همکلاسی مهربان در سطح حوزه های دانش آموزی اظهارکرد: پویش همکلاسی مهربان با هدف تقویت روحیه نوع دوستی و ایثار و انفاق و دستگیری از خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا در سطح حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی خواهر و برادر شهرستان آغاز به کار کرده است.

وی با اعلام زمان و مکان برگزاری این پویش افزود:این پویش ازنیمه تیر ماه سال جاری آغاز و تا انتهای شهریور ماه در سطح تمامی حوزه های خواهر و برادر بسیج دانش آموزی ادامه خواهد داشت.

سوادی با تشریح اهداف این پویش سراسری اضافه کرد: این پویش به همت دانش آموزان بسیجی و خیرین شهرستان کبودراهنگ با تهیه ملزومات تحصیلی دانش آموزان همانند خرید کیف، کفش، لباس مدرسه و لوازم التحریر دیگر که جز تولیدات ملی هستند راه اندازی شده و در حال اجرا است.

مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به مراحل برگزاری این پویش بیان کرد: مرحله اول این پویش با اهدای بیش از ۲۵۰ بسته لوازم التحریر با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان برگزار شد.

وی با دعوت از عموم خیرین و دانش آموزان برای شرکت در این پویش خاطر نشان کرد: دانش آموزان و خیرین می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مراکز بسیج دانش آموزی تحویل داده و در این امر خداپسندانه مشارکت نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633462
ارسال نظر
نظرات