شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633497
باه هدف بزرگداشت سردار شهید "حاج قاسمی سلیمانی"؛

جشنواره کشوری "علمدار" در کرمان برگزار می‌شود

جشنواره کشوری "علمدار" در کرمان برگزار می‌شود
احمد اسکندری نسب گفت: جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور همزمان با سالروز شهادت این شهید والا مقام در کرمان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» در کرمان برگزار می شود گفت: صیانت از میراث گرانبهای شهدای والا مقام ، گسترش فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت،  ارج نهادن به اخلاص، عشق و وفاداری سردار سرافراز اسلام شهید سلیمانی و ترویج مکتب حاج قاسم در مدارس استان را از مهمترین اهداف این جشنواره دانست.

وی ادامه داد : تداوم راه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اطوره ملی و انقلابی به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی « پرورش یافته مکت امام (ره) و مقاومت ضرورتی انکار ناپذیر در جامعه به ویژه مدارس است.

اسکندری نسب با اشاره به اینکه «حاج قاسم» سردار مقاومت و ایستادگی، مردانگی، شرف و عزت بود، تصریح کرد: سردار اسطوره خستگی ناپذیری بود که برای ایرانیان و مسلمانان مایه فخر و مباهات بود، رزمنده دلاور و فرمانده شجاعی بود که نامش لرزه بر اندام دشمنان می‌انداخت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد:  «حاج قاسم» روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد را در کشورهای منطقه گسترش داده داد و بر تروج مکت شهید سلیمانی در مدارس تاکید کرد.

اسکندری نسب توضیح داد: جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور  همزمان با سالروز شهادت این شهید والا مقام در کرمان برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633497
ارسال نظر
نظرات