شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633503
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد؛

توزیع بیش از ۹ هزار کارت خرید اعتباری توسط آموزش و پرورش در گام دوم کمک مومنانه

توزیع بیش از ۹ هزار کارت خرید اعتباری توسط آموزش و پرورش در گام دوم کمک مومنانه
صدیقه مرادی گفت: آموزش و پرورش استان کرمان در گام دوم کمک مومنانه ۹ هزار و ۲۲۵ کارت خرید اعتباری بین دانش آموزان نیازمند با همکاری بسیج دانش آموزی و کمیته امداد استان توزیع کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ صدیقه مرادی با اشاره به تشکیل ستاد طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه در آموزش و پرورش استان با حضور نمایندگانی از کمیته امداد و بسیج دانش آموزی در راستای کمک به دانش آموزان آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا گفت: جمع آوری کمک های مومنانه در مدارس استان از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: در قالب این طرح چهار میلیارد و ۷۶۲ میلیون و ۱۵۶ هزار ریال در مدارس و ادارات شهرستان ها و مناطق استان جمع آوری شد.

مرادی افزود: با رایزنی های انجام شده، کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز مبلغی به اندازه مبلغ جمع آوری شده در مدارس استان جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت کمک کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: در همین راستا نه هزار و ۲۲۵  کارت خرید اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی جمعا به مبلغ ۹۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار  تومان بین دانش آموزان نیازمند سراسر استان توزیع شد.

وی اظهار کرد: همچنین دو هزار کیلو برنج بین دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش آموزی استان توزیع شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633503
ارسال نظر
نظرات