شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633514
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان خبر داد؛

مدارس جنوب کرمان رکورددار گرمایش با بخاری نفتی

مدارس جنوب کرمان رکورددار گرمایش با بخاری نفتی
سید محمد واعظی نژاد گفت: شهرستان رودبار جنوب بیشترین آمار کلاس درس بخاری نفتی را دارد و دومین شهرستان با بیشترین مدارس خیری در استان کرمان می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان؛ سید محمد واعظی نژاد مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان در دیدار با محمد شیرازی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب بیان کرد: با ابلاغ اعتبارات سال ۹۹ بالغ بر ۴ هزار بخاری نفتی جمع آوری خواهد شد که بیش از ۱۸۰۰ کلاس با بخاری نفتی در جنوب استان کرمان است.

واعظی نژاد با اشاره به اینکه به زودی ساخت مدرسه خیری ۶ کلاسه دیگری در شهرستان رودبار جنوب آغاز می شود، گفت: به همت خیر نیکوکار آقای سید امیر بارانی بهبهانی در روستای نازدشت شهرستان رودبار جنوب مدرسه ۶ کلاسه با زیر بنای آموزشی ۴۹۵ متر مربع برای دانش آموزان این روستا ساخته می شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از انجام تعمیرات مناطق سیل زده خبر داد و تصریح کرد: بیشترین تعداد مدارس سیل زده در شهرستان رودبار جنوب وجود دارد که با تعمیر مدارس سیل زده این مدارس مقاوم سازی، بازسازی و بهسازی می شوند و مثل روز اول به صورت یک مدرسه استاندارد و ایمن تحویل آموزش و پرورش می شود.

واعظی نژاد در ادامه به تامین و توزیع تجهیزات در شهرستان رودبار جنوب اشاره کرد و گفت: تجهیزات سرمایشی و گرمایشی که در شهرستان رودبار جنوب توزیع می شود با توجه به مصرف انرژی که دارند نیاز است آموزش و پرورش بحث تامین برق مدارس را پیگیری نماید تا از تجهیزات به نحو احسن استفاده شود و از هدر رفت پول بیت‌المال جلوگیری به عمل آید.

عضو شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه شهرستان رودبار جنوب پس از سیرجان بیشترین مدارس خیری را در استان دارد،اظهار کرد: به زودی با برگزاری مناقصه تجهیزات مدارس خیری این شهرستان نیز خریداری و توزیع می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633514
ارسال نظر
نظرات