شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 21:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633634
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان زنجان:

رونق ساخت و ساز تنها راه کنترل قیمت‌ مسکن است

رونق ساخت و ساز تنها راه کنترل قیمت‌ مسکن است
طاهری رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان زنجان با اشاره به افزایش قیمت مصالح و تاثیر آن بر بالا رفتن قیمت مسکن در زنجان گفت: قیمت مصالح ۳۰۰ درصد افزایش یافته و این موضوع منجر به بالا رفتن قیمت مسکن شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; در مورد افزایش دوباره قیمت مسکن در زنجان اظهار کرد: ساخت و ساز مسکن کاهش یافته و این عامل منجر به رکود و افزایش غیرمتعارف قیمت مسکن در زنجان شده است.

وی تصریح کرد: قیمت مصالح در استان زنجان افزایش یافت و این افزایش قیمت هم از جمله عواملی است که منجر به افزایش قیمت‌ها شده است.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان زنجان با تاکید براینکه در حال حاضر بازار مسکن در رکود کامل است افزود: معاملات مسکن در زنجان کمتر اتفاق می‌افتد و بیشتر فعالان مسکن یه سمت بازار سرمایه رفتند.

وی با تاکید بر اینکه افزایش ۳۰۰ درصدی مصالح نیز عامل مهمی در افزایش قیمت مسکن شده است عنوان کرد: اخیرا با بالا رفتن قیمت مصالح قیمت مسکن نیز افزایش یافت.

طاهری خاطر نشان کرد: قیمت مصالح بیش از اندازه افزایش یافته و این افزایش قیمت منجر به افزایش ساخت و سازهای شده است.

وی خاطر نشان کرد: تنها راه کنترل مسکن رونق ساخت و ساز است اگر ساخت و ساز نباشد همچنان شاهد افزایش قیمت و رکود بازار مسکن خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633634
ارسال نظر
نظرات