شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 08:59 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633671

اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در ۵۰ روستای اراک

اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در ۵۰ روستای اراک
مسئول کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان اراک گفت: در سال جهش تولید طرح بسیج همگام با کشاورز در بیش از ۵۰ روستای شهرستان اراک در حال اجرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد کمانکش مدیر کانون بسیج مهندسین اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ با بیان اینکه اهداف مهم بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در سال جهش تولید در قالب نهضت سراسری جهش تولید در سال۹۹ تعریف شده است، اظهار کرد: طرح ملی بسیج همگام با کشاورز یکی از ۱۰ طرح تعریف شده نهضت سراسری جهش تولید است که به صورت جدی در دستور کار بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی قرار دارد.

وی تعداد روستاهای تحت پوشش طرح بسیج همگام با کشاورز شهرستان اراک را بیش از ۵۰ روستا اعلام کرد و ادامه داد: کارشناسان متخصص عضو سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در بخش های زراعت گندم، جو، باغبانی، کلزا و ذرت به صورت مستمر در کنار تولیدکنندگان کشاورزی استان حضور دارند.

مدیر کانون بسیج مهندسین اراک افزایش بهره وری در واحد سطح را یکی از اهداف اصلی طرح بسیح همگام با کشاورز برشمرد و اظهار کرد: تمرکز اصلی بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی، ترویج و آموزش با محوریت دانش روز برای کشاورزان و تامین امنیت غذایی کشور است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633671
ارسال نظر
نظرات