شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:05 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633675

امام جمعه جدید فرمهین منصوب شد

امام جمعه جدید فرمهین منصوب شد
حجت الاسلام رضا یعقوبی به عنوان امام جمعه جدید فرمهین منصوب شد و در نماز جمعه این هفته شهر فرمهین معارفه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت الاسلام رضا یعقوبی به عنوان امام جمعه جدید فرمهین منصوب شد و در نماز جمعه این هفته شهر فرمهین معارفه می شود.

وی متولد ۱۳۴۶ و اصالتا اهل روستای فشک فراهان است و از سال ۱۳۷۵ پس از اتمام درس خارج در مرکز جهانی علوم اسلامی (جامعه المصطفی قم) مشغول به خدمت شده و مسئولیت کارشناس تبلیغات، آموزش، مسئول برگزاری امتحانات، مدیر آموزش عمومی، کارشناس تربیتی- فرهنگی و پژوهشی و امور فارغ التحصیلان این مرکز را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه سابق فرمهین جمعه ١٠ مردادماه ۹۹ ، آخرین امامت جمعه و عید قربان این شهر را اقامه کرد و در پایان از مردم ولایتمدار این شهر و تمامی مردم شهرستان فراهان طلب حلالیت کرده و خداحافظی کرد.

وی در خطبه نماز عید قربان خود در این شهر تاکید کرد: در هر جایگاه دیگری که باشم نسبت به رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم عزیز مضایقه نخواهم کرد.

فیض کرمیان از کلیه مسئولان، مردم حلالیت طلبید و خاطرنشان کرد: تمام تلاش هایم برای رضای خدا بوده و از همه دست‌اندرکاران امر برگزاری نماز جمعه و کسانی که یاریگر بودند، قدردانی می کنم.

حجت الاسلام فیض کرمیان از سال ٩۵، مسئولیت امام جمعه شهر فرمهین را بر عهده داشته است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1633675
ارسال نظر
نظرات