شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:09 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633677
مهران رجبی:

اهدای بسته های معیشتی پویش کمک مومنانه نجات دهنده است/ هنرمندان بخاطر محبوبیتشان می توانند در مقابله با کرونا مثمر ثمر باشند

اهدای بسته های معیشتی پویش کمک مومنانه نجات دهنده است/ هنرمندان بخاطر محبوبیتشان می توانند در مقابله با کرونا مثمر ثمر باشند
بازیگر سینما و تلویزیون، در خصوص پویش کمک مومنانه و تاثیر آن در وضعیت معیشتی اقشار آسیب دیده، گفت: اهدای بسته معیشتی که حاوی مقداری مواد غذایی باشد، برای کسانی که از نظر اقتصادی با مشکل مواجه باشند، در کوتاه مدت نجات دهنده است ولی در بلندمدت دولت باید به فکر باشد تا افراد محتاج به این بسته ها نباشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص پویش کمک مومنانه و تاثیر آن در وضعیت معیشتی اقشار آسیب دیده، گفت: اهدای بسته های معیشتی که حاوی مقداری مواد غذایی باشد، برای کسانی که از نظر اقتصادی با مشکل مواجه باشند، در کوتاه مدت نجات دهنده است ولی در بلند مدت دولت باید به فکر باشد تا افراد محتاج به این بسته ها نباشند.

وی با بیان اینکه نفْس دریافت کمک برای فردی که نیازمند است، خوشحال کننده است، افزود: مردم این روزها از لحاظ اقتصادی گرفتارند و اگر باری از روی دوششان برداشته شود موثر است. به همین خاطر در همه جای دنیا افرادی که این بسته ها را تحویل می گیرند حتما نیاز دارند.

رجبی با اشاره به گره اقتصادی ایجاد شده بر اثر شیوع کرونا، گفت: در این شرایط هم افراد ثروتمند به مشکل خورده اند هم افراد نیازمند ولی قطعا نیازمندان با گرفتاری بیشتری دست و پنجه نرم می کنند. به قول شاعر: "بی زر غم و با زر غم/ اما غم با زر بِه"

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که هنرمندان چقدر می توانند در رفع مشکلات این روزهای افراد نیازمند سهیم باشند، گفت: این روزها حساب اینستاگرامی بسیاری از هنرمندان در جهت تبلیغات قرار گرفته است. چه خوب است اگر از این ظرفیت در راستای کار خیر و تبلیغ امور خداپسندانه استفاده شود.

وی افزود: مثلا خود من در یکی دو روز آینده پستی را در صفحه ام می گذارم تا به فردی که این روزها به دلیل کرونا به مشکل برخورده است و نمی تواند کالای خود را بفروش برساند، کمک کنم و کالای او را معرفی کنم تا کمکی به او بشود. انجام چنین کارهایی توسط هنرمندان کمک بزرگی به افرادی که این روزها با مشکلات اقتصادی مواجه اند، خواهد کرد.

رجبی خاطرنشان کرد: لذا هنرمندان و بازیگران به خاطر دنبال کنندگان زیادی که دارند می توانند در فرهنگ سازی برای مقابله با کرونا می توانند مثمر ثمر باشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1633677
ارسال نظر
نظرات