شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633711
مدیرعامل فولاد خراسان:

مجتمع فولاد خراسان امسال ۱۵۱ درصد تغییر حاشیه سود داشته است

مجتمع فولاد خراسان امسال ۱۵۱ درصد تغییر حاشیه سود داشته است
آنچه که مجتمع فولاد خراسان را در مقایسه با سایر مجتمع های فولادی کشور متمایز می کند این است که تغییر حاشیه سود در بهار ۹۹ نسبت به بهار ۹۸ به میزان ۱۵۱ درصد رشد داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کسری غفوری مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان گفت: در ۹ ماه گذشته ۱۱ رکورد در مجتمع فولاد خراسان به ثبت رسید، پارسال مجتمع های فولادی کشور موفق شدند ۱۰.۱ میلیارد دلار ارزآوری داشته باشند که امسال تلاش داریم این میزان به ۱۰.۶ میلیارد دلار برسد.


او افزود: تغییر حاشیه سود مجتمع فولاد خراسان در بورس در فصل بهار ۹۹ نسبت به زمستان ۹۸ به میزان ۱۵۱ درصد بود در حالیکه این میزان برای فولاد مبارکه، فولاد کاوه جنوب، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان و ارفع به ترتیب ۶۶، ۳۲، ۳۹، ۱۱۳ و ۴۳ درصد بوده است.


مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان ادامه داد: اتفاقی که مجتمع فولاد خرسان را با سایر مجتمع های فولادی کشور متمایز می کند این است که تغییر حاشیه سود در بهار ۹۹ نسبت به بهار ۹۸ به میزان ۱۵۱ درصد رشد داشته در حالی که این میزان برای فولاد مبارکه، فولاد کاوه جنوب، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان و ارفع به ترتیب منفی ۱۰، ۲۹، ۱۰، ۲۲ و ۱۰ درصد بوده است. بیشتر بخوانید؛ استمرار حرکت فولاد خراسان در مسیر جهش تولید/ ثبت رکورد جدید در فولادسازی شماره۲ مجتمع فولاد خراسان غفوری بیان کرد: با اینکه ترامپ به طور مستقیم در تحریم ها به فولاد خراسان اشاره کرد و این مجموعه برای سومین بار تحریم شد، در سال ۹۸ بالغ بر ۷۹ درصد سودخالص در این مجتمع شناسایی شد، ۱۱۰ درصد سوددهی فولاد خراسان نسبت به سال قبل افزایش یافت و رتبه اول را در بین فولاد سازان کسب کرد.


او تصریح کرد: این موفقیت ها با همکاری و تعامل جمعیت هفت هزار نفری مجتمع فولاد خراسان ممکن شده و تمام تلاش ما این بوده و هست که همه کارکنان این مجتمع در سود حاصل از این موفقیت ها سهیم شوند.


مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان تاکید کرد: نیشابور بواسطه بزرگانش مانند خیام و عطار در جهان شناخته می شود و فولاد خراسان می تواند یک ستون اقتصادی و توسعه فرهنگی و کارآفرینی را برای نیشابور فراهم کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633711
ارسال نظر
نظرات