شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633722
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان خبرداد

برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر در برنامه زنده تلویزیونی گئجه‌لر

برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر در برنامه زنده تلویزیونی گئجه‌لر
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ابوذر در برنامه زنده تلویزیونی گئجه‌لر با حضور مسئولان زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله جعفری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: جشن روز خبرنگار و اختتامیه ششمین دوره جشنواره ابوذر زنجان پنج‌شنبه شب در صدا و سیمای مرکز زنجان برگزار می‌شود.

 
وی با بیان اینکه این مراسم در برنامه زنده تلویزیونی گئجه‌لر ساعت 10 شب با حضور 9 نفر از برگزیدگان اول این جشنواره برگزار می‌شود، افزود: به دلیل محدودیت‌های موجود، تنها نفرات اول در این برنامه حضور دارند.
 
این مسئول با اشاره به دیدار از خانواده معظم شهدای رسانه و پیشکسوتان رسانه به صورت حضوری به مناسبت روز خبرنگار، افزود: نفرات بعدی جشنواره نیز در این برنامه اعلام و جوایز با حضور مسئول بسیج رسانه استان زنجان در رسانه‌ها تقدیم شده یا برنامه دیگری تدارک دیده می‌شود.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از حضور مسئولان زنجان در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ابوذر زنجان خبرداد و گفت: کیک روز خبرنگار نیز با حضور مسئولان بریده می‌شود.
 
جعفری بیان داشت: کرونا و کمک مومنانه بخش ویژه این جشنواره است که به دلیل ادامه این رزمایش اعلام نتایج آن به دو ماه آینده موکول می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1633722
ارسال نظر
نظرات