شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633740
مسئول سازندگی سپاه هرمزگان خبرداد:

توزیع ۵۰ هزار بسته حمایتی در مرحله دوم رزمایش کمک‌ مومنانه هرمزگان

توزیع ۵۰ هزار بسته حمایتی در مرحله دوم رزمایش کمک‌ مومنانه هرمزگان
باوقار گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت ۵۰هزار بسته حمایتی در قالب کمک‌های مومنانه بین آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یاسین باوقار مسئول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هرمز اظهار کرد:مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه به مناسبت دهه امامت و ولایت توسط همه ارگان‌ها مختلف از جمله پایگاه‌های بسیج،ستادفرمان امام (ره)، کمیته امداد،گروه‌های جهادی، ستاد‌های نماز جمعه و خیرین از عید قربان اغاز شده و تاعید غدیر ادامه دارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۲۰هزار قطعه مرغ توزیع شده است،عنوان کرد: در حال حاظر مشغول آماده سازی هزار بسته لباس و لوازم التحریر توسط کارگاه های بسیج سازندگی استان برای دانش آموزان بی بضاعت ابتدای و راهنمایی هستیم.

وی افزود: در این مرحله از رزمایش سراسری کمک مومنانه، خانواده‌های آسیب‌دیده ازکرونا شناسایی شدند و بسته‌های حمایتی با تکریم و احترام درب منازل به این افراد تقدیم می شود.

باوقار با بیان اینکه تاکنون حدود ۲۰۰هزار ماسک در سطح استان توزیع شده است گفت: این اقلام بهداشتی توسط ۸۰گارگاه تولیدی ماسک و اقلام بهداشتی گروه های جهادی تولید می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اضافه کرد: رویکرد این مرحله از رزمایش صرفا توزیع اقلام غذای نیست و حمایت از مشاغل خانگی یکی از برنامه های مهم این مرحله می باشد.

باوقار تصریح کرد: تاکنون بیش از یک میلیارد تومان کمک نقدی به این مرحله از رزمایش واریز شده و بنا داریم این پول راصرف پرداخت بدهکاری های مردم از جمله بدهی ها در سطح سوپرماکت محله و کرایه خانه ها کنیم.

وی تصریح کرد: این رزمایش مختص به روزهای کرونایی نیست و بنا بر این است که در ایام خاص و در بحران ها یاری رسان نیازمندان باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع)خاطرنشان کرد: مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه دهه امامت و ولایت ۱۵مرداد ماه ۹۹ با حضورمسولین استانی برگزارمی گردد که این مراسم بصورت زنده از شبکه استانی و کشوری پخش می شود.

انتهای پیام/ش

https://www.dana.ir/1633740
ارسال نظر
نظرات