شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:20 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633760
توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص)؛

بکارگیری 75درصد نیروهای بومی در پروژه های قرارگاه خاتم /۳۸ هزار هکتار از اراضی استان آبیاری می‌شود

بکارگیری 75درصد نیروهای بومی در پروژه های قرارگاه خاتم /۳۸ هزار هکتار از اراضی استان آبیاری می‌شود
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: بنای قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بر این است که هرجا پروژه ای اجرا شود ۷۵ درصد از نیروی کار خود را از نیروهای بومی همان استان تامین کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ سردار علی ملک شاهکوهی شامگاه دوشنبه در گفتگوی ویژه خبری در خصوص طرح های قرارگاه خاتم الانبیا سپاه در گلستان، اظهارکرد: پروژه های که در این طرح وجود دارد می تواند منجر به توسعه و پیشرفت زیرساخت های استان شود.

وی افزود: لایروبی آب بندان ها و هوشمند سازی چاه ها، ساخت شهربازی گرگان، احداث سد شصت کلاً، احداث بیمارستان گنبدکاووس از جمله طرح های جدید قرارگاه است.

ملک شاهکوهی بیان کرد: سد نرماب بنا بود سال ۹۵ به بهره برداری برسد که به دلیل جابجایی روستای پایین دست سد و عدم تامین بخشی از اعتبارات به تاخیر افتاده است.

وی ادامه داد: با این پروژه ها ۳۸ هزار هکتار از اراضی استان آبیاری خواهد شد و مشکل آب شرب شهرها و روستاهای شرق استان رفع می شود.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: علاوه بر بندولی، سد نرماب و زهکشی ۳۰ هزار هکتاری که در قراردادهای گذشته طرح بودند، طرح های جدید هم باید مجدانه پیگیری و عملیاتی شود.

وی گفت: تا اینجای کار همه پروژه ها تا سطح تفاهم نامه بسته شده و برای عملیاتی شدن طرح ها باید دستگاه های اجرایی قرارداد ببندند.

ملک شاهکوهی بیان کرد: بنای قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بر این است که هرجا پروژه ای اجرا شود ۷۵ درصد از نیروی کار خود را از نیروهای بومی همان استان تامین کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تأکید کرد: سپاه نینوا استان حلقه واسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و دستگاه های اجرایی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1633760
ارسال نظر
نظرات