شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633955
نائب رئیس کمیسون اقتصادی مجلس:

انگار اعضای دولت روحانی در کشور زندگی نمی کنند/ صنایع دفاعی عامل اقتدار کشور است

انگار اعضای دولت روحانی در کشور زندگی نمی کنند/ صنایع دفاعی عامل اقتدار کشور است
حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: دولت روحانی باید جوابگو باشد، این چه اوضاعی است که قیمت ارز و سکه و ملک... سر به فلک کشیده، آقایان مسئول انگار اصلا در کشور زندگی نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید کاظم موسوی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: اگر رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مجاهدهت های سردار سلیمانی در جهبه مقاومت و دانشمندان هسته و موشکی نبودند، وضعیت کشور از لحاظ امنیت اینگونه نبود.

وی افزود: دنیا می داند ایران در حوزه دفاعی چند مرده حلاج است و خوشبختانه در صنایع دفاعی از اقتدار قابل توجهی برخورداریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: وظیفه مسئولان است که به یاری مردم بشتابند و ما نیز در مجلس نخواهیم گذاشت مردم بیش از این در مضیقه قرار گیرند.

وی تصریح کرد: نمی گذاریم مصوباتی همچون fatf و cft که مورد توجه آمریکا و اروپا و دشمنان این نظام است، تصویب شود.

وی با بیان اینکه دولت روحانی فشل است، اظهار داشت: اشکالات مدیریتی مردم را در تنگنای معیشت قرار داده است؛ دولت روحانی باید جوابگو باشد این چه اوضاعی که قیمت ارز و سکه و ملک... سر به فلک کشیده است، آقایان مسئول انگار اصلا در کشور زندگی نمی کنند.

حجت الاسلام موسوی گفت: بدنبال جنگ با دولت نیستیم و از دولت حمایت می کنیم اما آنان کاری می کنند که نمایندگان را خراب کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با بیان اینکه با مدیریت صحیح کشت و صنعت می توانستیم شاهد سود سرشار این بنگاه اقتصادی باشیم، ابراز داشت: با واگذاری مخالف نیستیم با غارت گری مخالفیم و در این زمینه با سران سه قوا صحبت هایی نیز کرده ایم که به قیمت متاسب واگذاری ها انجام شود؛ نگرانم کشت و صنعت پارس هم به عاقبت کشت و صنعت مغان دچار شود.

وی اظهار داشت: اگر پروژه های نیمه کاره را به چرخه بازگردایم و ظرفیت های موجود استفاده شود، شاهد وجود هزاران بیکار در استان نخواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1633955
ارسال نظر
نظرات