شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:23 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634065
با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

هفت پروژه طرح اقدام ملی مسکن استان مرکزی کلنگ زنی و افتتاح می‌شود

هفت پروژه طرح اقدام ملی مسکن استان مرکزی کلنگ زنی و افتتاح می‌شود
در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی هفت پروژه طرح اقدام ملی مسکن استان مرکزی کلنگ زنی و افتتاح می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراهی معاونین خود امروز به استان مرکزی سفر می‌کند در این سفر۵ پروژه طرح اقدام ملی مسکن در استان کلنگ زنی و ۲ پروژه دیگر افتتاح می‌شود.

پروژه ۳۸۴ واحدی طرح اقدام ملی مسکن کوی علوی ساوه، پروژه ۴۱۶ واحدی طرح اقدام ملی مسکن کوی فجر ساوه  از جمله پروژه‌هایی هستند که صبح امروز پس از ورود وزیر راه و شهرسازی به شهر ساوه با کلنگ زنی عملیات اجرایی آنها آغاز می‌گردد .

پروژه آماده‌سازی زمین ۲۴ هکتاری اراک برای استفاده در طرح اقدام ملی مسکن، پروژه ۲۴۰ واحدی طرح اقدام ملی کوی سجادیه اراک ، پروژه ۶۰۰ طرح اقدام ملی کوی کوثر اراک از دیگر پروژه‌هایی است که با کلنگ زنی وزیر راه و شهرسازی رسماً آغاز به کار خواهند شد.

محمد اسلامی در سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی دو پروژه ۳۳۶ واحدی کوی سجادیه و پروژه ۷۴ واحدی مشارکتی قائم‌مقام اراک را نیز افتتاح خواهد کرد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین در این سفر از مناطق حاشیه‌نشین کوی ولیعصر اراک و منازل سازمانی اداره کل راه‌آهن اراک بازدید خواهد کرد .

سفر به محلات و دیدار با نماینده مردم شریف شهرهای محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه‌های امروز وزیر راه و شهرسازی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1634065
ارسال نظر
نظرات