شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:24 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634130
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی:

برخورد با فساد امیدآفرین است/از هیچ کوششی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان مرکزی دریغ نخواهیم کرد

برخورد با فساد امیدآفرین است/از هیچ کوششی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان مرکزی دریغ نخواهیم کرد
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: در خصوص مشکلات اقتصادی و خصوصاً مسائل کارگری استان با تکیه بر ظرفیت کارگروه اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیار خوبی انجام‌شده و همه تلاش خود را برای راه انداختن و حرکت چرخه تولید در استان انجام خواهیم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت‌الاسلام موسوی رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی امروز در دیدار با اعضای شورای ائتلاف استان مرکزی ضمن تبریک به مناسبت عید سعید غدیر گفت: درک و فهم عید بزرگ غدیر و مسئله ولایت لازمه درک ظهور منجی عالم بشریت است و لازمه درک غدیر مسئله ولایت مطلقه فقیه است.

موسوی اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مبنای آن تبعیت از ولایت‌فقیه است و این همانند یک استوانه و ستون محکمی است که هر فردی را با هر سلیقه‌ای در زیر این پرچم قرار می‌دهد.

وی محوریت بودن بیانیه گام دوم در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بر پایه جوانان یک اتفاق بسیار مبارک است ادامه داد: خوشبختانه امیدآفرینی در شورا به‌خوبی در دستور کار قرارگرفته است.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خوشبختانه تاکنون دستاوردها، آثار و برکات بسیار خوبی به همراه داشته و دادگستری استان در کنار نیروهای انقلابی است و از اقدامات انقلابی حمایت می‌کند.

موسوی با اشاره به اینکه توسعه شبکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز یک ضرورت است بیان کرد: چراکه امروز نیازمند این هستیم در بحران‌ها و مناسبت‌ها همه بتوانند به‌خوبی نقش‌آفرینی داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه امروز در یک جهاد اقتصادی به سر می‌بریم و دشمن باهدف ایجاد فشارهای اقتصادی به دنبال توطئه و فتنه‌انگیزی است اظهار کرد: امروز تنها جهاد اقتصادی می‌تواند ما را مقاوم سازد که نباید توانمندی‌های داخلی را دست‌کم بگیریم و چشم داشتن به داخل یک آفت بزرگ است.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی اضافه کرد: امروز دشمنان به دنبال دل سرد کردن مردم در کنار ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی هستند تا با محدودسازی مردم و القا بی‌مسئولیتی نسبت به مسائل اجتماعی اهداف خود را عملیاتی کند.

وی یادآور شد: امروز استکبار جهانی با عملیات روانی به دنبال این است که آمریکا و مذاکرات را به‌عنوان ناجی مشکلات معرفی کند که تنها راهکار مقابله با این مسئله بصیرت افزایی و روشن گری است که شورای ائتلاف بسیار می‌تواند در این خصوص نقش‌آفرینی کند.

موسوی گفت: خوشبختانه در دوران تحریم‌ها و همین دوران کرونا باهمت‌های جهادی و به‌کارگیری اراده‌ها به موفقیت‌های بسیار خوبی دست پیدا کردیم و اگر روحیه جهادی، مطالب گری و تحول‌خواهی در بین مردم فرهنگ غالب شود قطعاً این موفقیت‌ها استمرار پیدا می‌کند و این وظیفه مهم شورای ائتلاف است.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: در خصوص مشکلات اقتصادی و خصوصاً مسائل کارگری استان با تکیه‌بر ظرفیت کارگروه اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیار خوبی انجام‌شده و همه تلاش خود را برای راه انداختن و حرکت چرخه تولید در استان انجام خواهیم داد.

وی با تأکید بر اینکه برخورد با فساد امیدآفرین است افزود: در خصوص فساد با هیچ احدی تعارف نمی‌کنیم و تردیدی برای برخورد با مفسدی نداریم.

موسوی یادآور شد: امروز دوران تحول و اعتماد به قوه قضائیه است که شورای ائتلاف و همه نیروهای دلسوز به انقلاب باید در ایجاد امید و اعتماد به دستگاه قضائی نقش‌آفرینی کنند.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) ۸۸ بار کلمه تحول را مطرح کردند و این نشان‌دهنده این است کشور امروز نیازمند تحول و حرکت جهادی است و همه باید کمک کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1634130
ارسال نظر
نظرات