شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634146
آنچه که در اولین روز از رزمایش شیفت ایثار هرمزگان گذشت؛

اهداء ۵۰۰ بسته معیشتی و ۷ میلیارد تومان کمک‌هزینه خرید تجهیزات پزشکی به نیازمندان

اهداء ۵۰۰ بسته معیشتی و ۷ میلیارد تومان کمک‌هزینه خرید تجهیزات پزشکی به نیازمندان
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات بسیج هرمزگان گفت: مرحله دوم رزمایش شیفت ایثار و دست یاریگر آغاز شده است که در اولین روز آن ۵۰۰ بسته معیشتی و ۷ میلیارد تومان کمک هزینه خرید تجهیزات پزشکی ودرمانی به نیازمندان اهدا شد، در این رزمایش کارکنان و کارگران کارخانجات و ادارات ساعاتی از حقوق خود را صرف کمک های مومنانه به محرومین می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه با همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با طرح یاریگر مدیران و کارفرمایان و شیفت ایثار کارگران و با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ومسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان ومدیرکل کار وامور اجتماعی و همراهی مدیران، کارفرمایان و کارگران صنایع و کارخانجات برگزار شد.

در همین رابطه امیرارسلان شهبازی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان درگفت و گو با هرمز اظهار کرد : همزمان در سراسر کشور سازمان بسیج کارگری و کارخانجات هرمزگان با هدف توجه به قشر آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا و کارگر، مرحله دوم کمک های مومنانه، شیفت ایثار ودست یاریگر را آغاز کرده است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان افزود: این رزمایش از ۱۴ مرداد آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و کارکنان و کارگران کارخانجات و ادارات ساعاتی از حقوق خود را صرف کمک های مومنانه به محرومین و نیازمندان می کنند.

شهبازی با تاکید بر اینکه تمام هزینه های شیفت ایثار درمسیر کمک مومنانه به اقشار محروم وکارگر صرف خواهد شد، ادامه داد: در اولین روز از این رزمایش ۵۰۰ بسته معیشتی ودویست کیلو گوشت با مشارکت بسیج ادارات وکارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان و پالایشگاه نفت بندرعباس بین نیازمندان توزیع شد.

وی تصریح کرد: با برگزاری شیفت ایثار در پالایشگاه ستاره خلیج فارس ۵۰۰ بسته معیشتی هرکدام به ارزش ۳۰۰ هزارتومان را بین نیازمندان توزیع شد ۷ میلیارد تومان کمک هزینه خرید تجهیزات پزشکی ودرمانی مورد نیاز استان و دستگاه ضدعفونی کننده توسط مهندسین جوان این پالایشگاه ساخته شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634146
ارسال نظر
نظرات