شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634162
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه زنجان:

رسانه‌ها باید افرادی که برای نظام اسلامی کار نمی‌کنند را به چالش بکشند

رسانه‌ها باید افرادی که برای نظام اسلامی کار نمی‌کنند را به چالش بکشند
حجت‎الاسلام حسن بیگدلی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج ) استان زنجان گفت: رسانه‌ها باید افرادی که میز نظام را اشغال کرده و کار نمی‌کنند را به چالش کشانده و اجازه فعالیت ندهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‎الاسلام حسن بیگدلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: مطالباتی در جامعه وجود دارد که نیاز است از طریق رسانه بیان و پیگیری شده و رسانه زبان گویای مردم باشد که باید این موضوعات تقویت شده و مردم بدانند کسانی که زبان، بیان و جرات را ندارند افرادی هستند نظر آنها را به مسئولان و حاکمیت می‌رسانند.

 
وی افزود: جامعه تدین نیز خواسته‌های در خصوص حجاب، معنویت و احیای دستورات دینی دارند که باید این مسائل نیز پیگیری شده و خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها در این زمینه قلم فرسایی کنند.
 
این مسئول با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم با عنوان " وَجاهِدهُم بِهِ جِهادًا کَبیرًا"  افزود: در این آیه چون دستور در مکه صادر شده است جهاد به معنای جهاد فیزیکی نبوده و بیشترین تاکید بر تببین مسائل است که به عالمش بیان و قلم می‌خواهد، به مدرس تدریس و امروز هم که تجمعات دینی تعطیل است، رسانه می‌تواند عامل به این آیه باشد.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج ) استان زنجان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین(ع) و توصیه ایشان به تبیین و اطلاع رسانی، گفت: تبیین گام دوم انقلاب و بیان دستاوردهای انقلاب که نتیجه آن امیدوار و در صحنه نگه داشتن مردم است، از تاکیدات مقام معظم رهبری است.
 
حجت‌الاسلام بیگدلی تصریح کرد: رسانه‌ها باید افرادی که میز نظام را اشغال کرده و کار نمی‌کنند را به چالش کشانده و افراد دارای توانمندی‌های لازم در ابعاد علمی، توان مدیریتی، برنامه‌های کاری و عملکردی را به جامعه معرفی کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1634162
ارسال نظر
نظرات