شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634183
فرمانده انتظامی کرمانشاه عنوان کرد:

قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان/دستگیری 4000 سارق در کرمانشاه

قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان/دستگیری 4000 سارق در کرمانشاه
سردار علی اکبر جاویدان, فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار علی اکبر جاویدان در مراسم افتتاحیه کلانتری 12 سنقروکلیایی که با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: همه سعی و تلاش پلیس برای برقراری امنیت مطلوب در جامعه است.

وی افزود: یکی از مواردی که بار روانی منفی در جامعه ایجاد می کند پدیده سرقت است که پلیس با توان توان به دنبال پیشگیری و سپس کشف هرچه سریعتر آن است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه یکی از اولویت های پلیس، مبارزه با پدیده سرقت است، گفت: در مدت سپری شده از سال حدود 4 هزار سارق دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در این میان شهروندان جامعه نیز نقش مهمی در پیشگیری از پدیده سرقت دارند و اگر موارد ایمنی را به خوبی رعایت کنند بخشی از سرقت ها کاهش می یابد.

وی تصریح کرد: افزایش ایمنی منزل و خودرو که چشم طمع بیشتر سارقان حرفه ای به سمت آنهاست می تواند نقش بسیار مهمی در ناکام گذاشتن این دسته از مجرمان داشته باشد.

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از همراهی مسوولان شهرستان سنقروکلیایی با پلیس، امنیت موجود در این شهرستان را مطلوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر فرمانده و کارکنان انتظامی سنقروکلیایی امنیت بهتری برای مردم ایجاد شود.

تجلیل از خانواده شهیدان"علی اکبر کیهانی" و "مهدی کریمی وقار" از دیگر برنامه های فرمانده انتظامی استان در سفر به شهرستان سنقروکلیایی بود.

سردار جاویدان همچنین در این سفر از پاسگاه پلیس راه سنقر - همدان و پاسگاه انتظامی باوله بازدید کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634183
ارسال نظر
نظرات