شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634225
فرمانده سپاه ناحیه شیروان:

امیدآفرینی و بیان ظرفیت ها رسالت رسانه است

امیدآفرینی و بیان ظرفیت ها رسالت رسانه است
سرهنگ عباسعلی ریحانی گفت: رسالت رسانه ها در شرایط کنونی که دشمن به سمتی رفته که کارآمدی نظام را از بین ببرد، امید آفرینی و بیان ظرفیت ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شیروان سرهنگ عباسعلی ریحانی، فرمانده سپاه ناحیه شیروان پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: مقام معظم رهبری افزایش آگاهی بخشی جامعه و شناخت استکبار را دو وظیفه مهم برای اصحاب رسانه عنوان کردند.

وی با بیان اینکه مایوس کردن مردم توسط رسانه ها خیانت است، افزود:  اولین کاری که باید رسانه ها انجام دهند نشان دادن ظرفیت های موجود است که دشمن در این زمینه به سمتی رفته که کارآمدی نظام را از بین ببرد.

فرمانده سپاه شیروان با بیان اینکه در عرصه های مختلف در منطقه برتر هستیم، افزود: فرمانده کل قوا در ۴۰ سالگی انقلاب بیانیه ای را صادر کردند که ضمن مرور بر ۴۰ سال گذشته جمهوری اسلامی ایران سر فصل هایی را مشخص کردند اما نکته حائز اهمیت آن امید آفرینی و امید در جامعه است.

سرهنگ ریحانی با توجه به نقش بسیج تصریح کرد: رهبری می فرمایند بسیج کلید حل مشکلات است، لذا اگر قرار است در مسیر پیشرفت و ایجاد تمدن اسلامی باشیم با روحیه بسیجی و تفکر بسیجی قابل اجراست از این رو است که مقام معظم رهبری بارها از مسئولین خواستند که روحیه جهادی و بسیجی داشته باشند.

عضو شورای تامین شهرستان اظهار کرد: عرصه اجتماعی یکی از عرصه های مهم سپاه و بسیج است که بسیج با حضور و برنامه ریزی در زمان های بحرانی مانند کرونا اعم از ضدعفونیکردن معابر و ادرات و نهادها و سطح شهرها، اطلاع رسانی‌، خدمات رسانی، توزیع بسته های معیشتی و ....در کنار مردم بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه کمک رسانی در ماه مبارک رمضان توزیع ۵ هزار بسته معیشتی و بیش از ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم اقداماتی بوده که تفاوت ما را با فرهنگ غربی نشان داد.

وی با بیان اینکه در بحث محرومیت زدایی در سال گذشته ۷۵ حلقه چاه قنات لایروبی شد‌، گفت: در سال ۹۹ سه دهستان قوشخانه بالا و پایین و جیرستان هدف گذاری شده است که در سال مالی جدید ضریب محرومیت زدایی را کاهش بدهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634225
ارسال نظر
نظرات