شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634245
فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

شهید تجلایی؛ الگوی شهید سلیمانی و نماد رزمندگان مقاومت

شهید تجلایی؛ الگوی شهید سلیمانی و نماد رزمندگان مقاومت
سردار خرّم گفت: اگر اسطوره‌ای بنام تجلایی تربیت یافت، علتش همراهی و همیاری همسر فداکارش بود. موضع گیری‌های انقلابی و روایت‌گری‌های صادقانه‌ی همسر شهید تجلایی برای نسل جوان انقلاب قوام بخش و روحیه بخش بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم نسیبه عبدالعلی‌زاده همسر شهید والامقام علی تجلایی اظهار داشت: جمع حاضر برای وداع با الگوی مجاهده‌ی مدافعان ایران اسلامی دور هم جمع شده‌اند. از صمیم قلب به فرزندانی تسلیت میگویم که در فراق پدر و در پناه مادرِ فداکار تربیت یافته‌اند.

وی افزود: به تمام بانوانی تسلیت میگویم که در دوران دفاع مقدس دوشادوش یکدیگر و در پشت جبهه درحال فداکاری بودند. شهید تجلایی نماد رزمنده انقلاب و مقاومت در افغانستان و در دوران دفاع مقدس است.

سردار خرّم یادآور شد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همواره میفرمودند که من هرچه دارم از علی تجلایی دارم. امروز با کسی وداع میکنیم که فداکارانه در گرمای سوزان خوزستان با شهید تجلایی زندگی میکرد.

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان ساخت: اگر اسطوره‌ای بنام تجلایی تربیت و تجلی یافت، علتش همراهی و همیاری همسر فداکارش بود. موضع‌گیری‌های انقلابی و روایت‌گری‌های صادقانه‌ی همسر شهید تجلایی برای نسل جوان انقلاب قوام بخش و روحیه بخش بود. ما مطمئنیم روح بانو عبدالعلی‌زاده به روح عزیز تجلایی پیوسته و در محضر سیدالشهدا(ع) حاضر خواهد شد.

همچنین در این مراسم، پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی گفت: درود و تحیت به روان پاک شهید تجلایی که اسوه مقاومت و اسوه طهارت را از ما تحویل گرفت. خداوند تبارک و تعالی به ما توفیق بدهد که بتوانیم ادامه دهنده رسالت بزرگ بانو عبدالعلی زاده باشیم.

گفتنی است مرحوم عبدالعلی‌زاده ظهر دیروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت. پیکر ایشان صبح امروز پس از تشییع در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634245
ارسال نظر
نظرات