شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634248
مسئول بسیج مهندسین صنعتی سپاه استان خراسان شمالی:

"به وقت روشنایی" گامی برای محرومیت زدایی است/ اجرای طرح از ۱۹ مرداد

"به وقت روشنایی" گامی برای محرومیت زدایی است/ اجرای طرح از ۱۹ مرداد
محمدرضا قائنی گفت: با تلاش گسترده بسیجیان خراسان شمالی در راستای کاهش مصرف برق، پویشی با عنوان " به وقت روشنایی" در روزهای 19 الی 24 مرداد ماه در استان اجرایی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضا قائنی، مسئول بسیج مهندسین صنعتی سپاه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: پویش به وقت روشنایی، طرحی جهادی است که هدف اصلی آن مشارکت گسترده بسیجیان سراسر کشور در طرح‌های محرومیت‌زدایی است.

 

وی ادامه داد: در این طرح افراد با خاموش کردن یک سیستم سرمایشی و یا هر وسیله برقی دیگر فقط به مدت ۱۵ دقیقه در زمان پیک مصرف برق و صرفه جویی در می توانند در طرح‌های مختلف محرومیت‌زدایی مشارکت داشته باشند.

 

قائنی با اشاره به اینکه مقرر شده تا پاداش حاصل از این مدیریت مصرف در پروژهای محرومیت زدایی هزینه شود، گفت: طی تفاهم نامه منعقد شده بین سپاه پاسداران و وزارت نیرو مابه تفاوت حاصل از صرفه جویی در اختیار سپاه قرار داده می شود تا برای رفع محرومیت زدایی از مناطق محروم هزینه شود.

 

 وی با اشاره به اینکه طرح به وقت روشنایی از چهارم مرداد ماه در کشور به مرحله اجرا در آمده است، گفت: این طرح در استان خراسان شمالی در هفته آینده از 19 الی 24 مرداد همزمان با گرمای بالای هوا اجرایی خواهد شد.

 

این مقام مسئول یادآور شد: اطلاع رسانی طرح به وقت روشنایی از طریق پیامک، رسانه ملی در استان و بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634248
ارسال نظر
نظرات