شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634262
به پاس فداکاری های شهداء هرمزگان انجام شد؛

تقدیم مدال طلای قهرمان جهان به خانواده شهید مدافع سلامت میناب

تقدیم مدال طلای قهرمان جهان به خانواده شهید مدافع سلامت میناب
حسن دهقانی عضو تیم ملی دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران که اصالتا مینابی است توانسته است مدال طلا در رشته پرتاب نیزه را در مسابقات جمهوری چین کسب کند مدال خود را به ایرج رحیمی اولین شهید مدافع سلامت شهرستان میناب تقدیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ حسن دهقانی عضو تیم ملی دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران اهل شهرستان میناب روستای بازیابی و متولد سال ۱۳۶۶ ،در گفتگو با هرمز اظهار کرد: ۲۰ سال است که در این رشته فعالیت می کنم و امسال توانسته ام مدال طلا در رشته پرتاب نیزه را با ثبت رکورد جهانی کسب کنم.

این ورزشکار اهل میناب افزود: به پاس زحمات پرستاران و مدافعان سلامت در برابر ویروس کرونا، اولین مدال طلای خود را به ایرج رحیمی از کارکنان شاغل در شبکه بهداشت و سلامت شهرستان میناب که اولین شهید مدافع سلامت این شهرستان است تقدیم کردم.

دهقانی که اولین هرمزگانی مدال آور در رشته دو و میدانی است، ادامه داد: این مدال را در مسابقات جمهوری چین در رشته پرتاب نیزه کسب کرده ام و از فرمانده ناحیه سپاه میناب، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، رئیس هیات دو و میدانی و همچنین مربی خود نیز تشکر می کنم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634262
ارسال نظر
نظرات