شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634270
سردرا شهسواری در نشست خبری عنوان کرد؛

توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در آذربایجان‌غربی/ هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در آذربایجان‌غربی/ هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر اینکه ایجاد ناامنی به عنوان خط قرمز سپاه شناخته می‌شود، گفت: ضدانقلاب و گروهک‌های وابسته به استکبار جهانی به خوبی بدانند که هرگونه خطای آن‌ها را سیلی سختی پاسخ خواهیم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به عملیات اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه گروهک‌های ضدانقلاب در شمالغرب، اظهار داشت: امنیت مولفه بسیار مهم و حیاتی برای ماست و بر همین اساس به عنوان خط قرمز سپاه و تمام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود.

وی، افزود: هرگونه تحرک ضدانقلاب را حتی در خارج از مرزهایمان با شدت و قاطعانه پاسخ می دهیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: امنیت مردم برای ما از نان شب مهم‌تر است و خود را حافظ ناموس کشور و جان و مال مردممان می‌دانیم.

وی، با اشاره به اینکه برابر تدبیر و مصاحبه تیرماه فرمانده نیروی زمینی سپاه، مسئولان و مردم اقلیم کردستان بدانند که باید از ضدانقلاب فاصله بگیرند، ابراز داشت: خط قرمز نیروی زمینی سپاه و قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) ناامنی است و در این زمینه با هیچ کسی شوخی نداریم.

سردار شهسواری، تاکید کرد: اگر نیاز باشد در هر زمان و در هر مکانی پاسخ کوبنده و سختی را به ضدانقلاب حتی در آن سوی مرزها وارد خواهیم آورد.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: خادمی مردم در شرایط مورد نیاز افتخار ما است و بدون هیچ منتی با جان و دل در این عرصه آماده هستیم.

وی، افزود: در عرصه خدمت‌رسانی به مردم هرگز تعارف و شعار نداشتیم و در ایام مختلف نظیر وقوع بحران‌های طبیعی و غیرطبیعی این مورد را نشان داده‌ایم که تا پای جان برای سلامت مردم در صحنه می‌مانیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا نیز هم‌قدم با دیگر مسئولان در عرصه بوده‌ایم و با انجام اقداماتی نظیر غربالگری، ضدعفونی معابر و اقدامات جهادی، دین خود به مردم را اداه کردیم.

وی، با اشاره به اینکه کسب رتبه نخست در امر غربالگری کرونایی توسط استان مدیون حضور بسیجیان در صحنه بود، گفت: بیش از ۸ هزار بسیجی در زمینه غربالگری همکاری داشتند که نتیجه این حضور کسب رتبه اول کشوری در امر غربالگری بود.

سردار شهسواری، از همکاری حدود ۹۵ هزار بسیجی در حوزه ضدعفونی معابر نیز خبر داد و ابراز داشت: در این راستا، ۱۵ میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده مصرف شد که با شرکت ۶۰۵ گروه جهادی توانستیم سهم بسزایی را ایفا کنیم.

وی، همچنین در خصوص مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه، خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات موثر سپاه و بسیج در حوزه کرونا توزیع ۳۷۰ هزار بسته معیشتی ویژه خانواده‌های آسیب دیده از کرونا بود که در کنار توزیع یک هزار مورد جهیزیه انجام شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، در خصوص مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه، با اشاره به آغاز این رزمایش در شهرستان‌ها، گفت: افق برنامه ریزی ما در این مرحله توزیع ۲۰۰ هزار بسته است که در بخش اول یعنی از عید قربان تا عید غدیر ۴۰ هزار بسته در سطح استان توزیع می شود. دو بخش بعدی این رزمایش نیز در دهه اول محرم و دهه آخر صفر برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634270
ارسال نظر
نظرات