شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634329
نامه خداحافظی رئیس آموزش و پرورش دهدشت

دلگیر و رنجور هیچ اتفاق و رخداد ناخوشایندی نیستم

دلگیر و رنجور هیچ اتفاق و رخداد ناخوشایندی نیستم
روز گذشته علی پورکپور رئیس آموزش و پرورش دهدشت پس از دو سال ریاست این اداره جای خود را به یکی از معاونین خود داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس روز گذشته علی پورکپور رئیس آموزش و پرورش دهدشت پس از دو سال ریاست این اداره جای خود را به یکی از معاونین خود داد. این در حالی است که از یک ماه گذشته زمزمه هایی از برکناری و یا استعفای پورک پور در برخی از شبکه های اجتماعی مطرح شده بود.

علی پورکپور پس از این استعفا یا برکناری نامه ای را در فضای مجازی منتشر کرده که متن آن در ادامه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَنْ لَمْ یَشْکُرِ النّاسَ لَمْ یَشْکُرِاللهَ (کسی که از انسان‎ها تشکّر نکند، از خدا تشکّر نکرده است.)رسول اکرم(ص)

خداوندا ؛ توانم بده که قدردان محبت ها و عنایات بی منت آستانت ،مهر ماندگار دوستان و همکارانم ،حمایت و صبر خانواده ام باشم و مسیر زندگیم را چنان کن که بتوانم قدردان دریای محبت و مهربانیت باشم.

اینک که شرایط و اقتضائات کاری ،خانوادگی و شغلی به گونه ای رقم خورد که ناگزیرم علی رغم ارادتی که به دیار بلاد شاپور و مردمان عزیزش دارم توفیق خدمت در سنگر مدیریت دستگاه دوست داشتنی آموزش وپرورش و همراهی جمیع فرهنگیان گرامی و  دانش آموزان عزیز و والدین آنها را ناتمام بگذارم و با اولویت گذاری، شرایط زندگی خانوادگی خود را  ترجیح داده و علی رغم مقاومت مشفقانه،دوستانه و از سر محبت  مدیر کل آموزش وپرورش استان  استان ناگزیر به رفتن هستم ؛ از لطف بی کران و الطاف بی حد خداوند مهربان که همواره و همیشه حامی و پشتیبانم بوده سجده شکر به جای آورده و خاضعانه سپاسگزارم.

به یقین لبخند مهر آفرین  کودکان و دانش آموزان مدارس دیار کهگیلویه که به خود می بالم تک تک آنها را حتی برای لحظه ای زیارت کرده و مهر ماندگار حرکات و رفتارهای آنها هیچگاه از خاطرم پاک نمی شود و افتخار می کنم در مدت زمانی که مدیریت آموزش وپرورش شهرستان را در اختیار داشتم به تمامی مدارس در جغرافیای تحت پوشش این مدیریت سر زده و از نزدیک با معلمان و دانش آموزان دیدار و گفتگو کرده و این را وظیفه قانونی و اخلاقی خود دانسته و بدان می بالم.

دلگیر و رنجور هیچ اتفاق و رخداد ناخوشایندی نیستم چرا که به آنچه انجام داده و عمل کرده افتخار می کنم و باور دارم به آنچه گفته و مدعی بوده عمل کرده ام و این را مرهون و مدیون اندیشه ام می دانم و آنچه امروز فقط و فقط دلگیرم می کند مهربانی ها ،لبخندها و چهره های دانش آموزان و محبت فرهنگیان کهگیلویه است که به مانند قابی ماندگار همواره در ذهن و خاطرم به یادگاتر خواهد ماند.

از حسن توجه، حمایت و پشتیبانی مدیر کل اخلاق مدار آموزش وپرورش استان ،شورای معاونین و همه همکاران ستادی وی ،نماینده سابق و فعلی کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی ،خانواده بزرگ و عظیم ایثار و شهادت ،خانواده خودم که سختی های این مدت را به جان خریدند ،همراهی فرمانداران دولت تدبیر و امید در شهرستان کهگیلویه آقایان پوزش،نیکبخت و اتابک ،امام جمعه سابق و فعلی شهردهدشت ،اعضای محترم شورای تامین و شورای اداری،شورای آموزش وپرورش استان و شهرستان، ایلات و طوایف مختلف شهرستان ،جریانات سیاسی ، فرهنگیان، دانش آموزان و والدین گرامی آنها و هم قدمی خبرنگاران و اصحاب رسانه صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

فرهنگیان ، کارکنان اداری ،نیروهای خدماتی و همه کسانی که در مدت زمانی که افتخار خدمت در کنارشان را داشتم بدانند ؛ شرایط مدیریت در آموزش وپرورش با حجم زیاد مشکلات ،توقعات و انتظارات دشوار است و گاهی شرایط به گونه ای پیش می رفت که خاطری آزرده،دلی غمیگین و لبخندی از لبی رخت بر می بست که خدا را شاهد و گواه می گیرم هیچگاه نه قلبا و نه عامدا انگیزه و نیتی نداشته ام و اگر به هر دلیلی و هر به هر گونه ای خاطری آزرده شد از صمیم قلب و سویدای جانم صمیمانه پوزش می طلبم ودرخواست بخشش و گذشت دارم.

از همکاران گرامی اداری که قریب دو سال در کنار هم بودیم و فراز و نشیب های زیادی را تجربه کردیم و طبیعتا در گذر اتفاقات و رویداد ها ممکن است احیانا کسی رنجیده خاطر باشد نیز پوزش می طلبم و امیدوارم حق همکاری ، همراهی و حمایت به طریقی ادا شده باشد و خدمت صادقانه به فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان را اکیدا به همه شما توصیه و سفارش می کنم.

در پایان و باردیگر از حمایت های بی دریغ مدیر کل آموزش وپرورش استان که حقیقتا در مدت دوسالی که توفیق حضور داشتم همیشه حامی و پشتیبان آموزش وپرورش دهدشت بوده و از تمامی مدیران شهرستان ها و مناطق تشکر می کنم و توفیق خدمت صادقانه را در ادامه راه برای همه آنها آرزو می کنم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634329
ارسال نظر
نظرات