شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634333
هتل ورزش یاسوج 14 ساله شد

پروژه ای که 7 استاندار توان تکمیلش را نداشتند+تصاویر

پروژه ای که 7 استاندار توان تکمیلش را نداشتند+تصاویر
14 سال از کلنگ زنی هتل ورزش یاسوج می گذرد تا با آمدن و رفتن 7 استاندار به عنوان مدیر ارشد اجرایی استان و چندین مدیر کل ورزشی همچنان این پروژه به بهره برداری نرسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس از  آغاز عملیات اجرایی هتل ورزش کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج 14 سال می گذرد تا زور 7 استاندار به تکمیل این پروژه نه چندان بزرگ نرسد.

ورزشکاران ، ورزش دوستان ، مدیران ورزشی و استانداران زیادی آمدند و رفتند تا هتل ورزش یاسوج برای ورزشکاران این استان به ارزویی دست نیافتنی تبدیل شود.

به نظر می رسد در هنگام بهره برداری از این پروژه بتوان از ابنیه آن به عنوان یک موزه ورزشی استفاده کرد تا چرا که هر بنایی یک عمری دارد و این ساختمان افتتاح نشده گرد پیری بر چهره اش نشسته باشد.

کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین چهارفصل در جنوب ایران شهرت دارد و فرصتی ارزشمند با پتانسیل آب و هوایی بالا برای ورزشکاران کشور است تا بتوانند در این استان به تمرین های ورزشی و حتی برگزاری مسابقات بپردازند، اما متاسفانه عدم زیر ساخت های ورزشی مناسب و کافی باعث شده است تا شاهد رکود ورزش و زیر ساخت های ورزشی در این استان باشیم.

 

اگر چه مسئولان ورزش استان تلاش های خوبی در رفع نواقصات و کمبودهای ورزشی استان انجام می دهند اما متاسفانه عدم چانه زنی های کافی و حمایت های ملی باعث عقب ماندگی توسعه ای زیر ساخت های ورزشی در استان شده است .

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634333
ارسال نظر
نظرات