شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634350
سردار خرّم در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه؛

مواسات و همدلی از سیره اهلبیت است/ کمک مومنانه ادامه دارد

مواسات و همدلی از سیره اهلبیت است/ کمک مومنانه ادامه دارد
فرمانده سپاه عاشورا گفت: به فضل الهی مقطع دوم رزمایش در دهه محرم و مقطع سوم رزمایش در آخر صفر برگزار می‌شود و جمعاً ۱۵۰ هزار بسته معیشتی در استان آذربایجان شرقی توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج؛ دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در آستانه عید غدیر در آذربایجان‌شرقی همزمان با سراسر کشور آغاز شد. در مرحله نخست این رزمایش در استان آذربایجان‌شرقی به همت سپاه عاشورا، بسیجیان و خیرین بیش از 60 هزار بسته معیشتی در میان نیازمندان و حاشیه‌نشینان توزیع شد و در مرحله دوم این رزمایش بناست در سه مقطع 150 هزار بسته معیشتی در سراسر استان پخش شود.

سردار عابدین خرّم ظهر امروز در مقطع اول مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه توسط سپاه عاشورا اظهار داشت: در آستانه عید غدیر خم جهادگران عاشورایی رزمایش کمک مومنانه را همزمان با تبریز در ۱۹ شهرستان شروع کردند.

وی با بیان اینکه در این‌مرحله ۵۰ هزار بسته در سطح استان توزیع خواهند کرد، گفت: در کنار کمک‌های معیشتی ۲۸ سرویس جهیزیه نیز به نوعروسان نیازمند اهدا خواهد شد.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به ادامه این رزمایش در ماه‌های محرم و صفر عنوان کرد: به فضل الهی مقطع دوم رزمایش در دهه محرم و مقطع سوم رزمایش در آخر صفر برگزار می‌شود و جمعاً ۱۵۰ هزار بسته معیشتی توزیع خواهد شد. 

وی با بیان اینکه تمام تلاش ما این است که به مدد الهی از این امتحان سربلند بیرون بیاییم، یادآور شد: مواسات و همدلی را از اهلبیت عصمت و طهارت و سیره امیرالمومنین آموخته ایم. 

سردار خرّم در خصوص کمک‌های بی دریغ خیرین و بسیجیان هم تاکید کرد: از تمام خیرین و بسیجیان عزیز که در سطح استان تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1634350
ارسال نظر
نظرات