شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 23:00 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634372
مدیرکل کمیته امداد مازندران اعلام کرد

اجرای رزمایش جهیزیه علوی برای 200 نوعروس همزمان با عید غدیر

اجرای رزمایش جهیزیه علوی برای 200 نوعروس همزمان با عید غدیر
بشیر عالیشاه گفت: در روزهای آینده و نزدیک به عید سعید غدیرخم مرحله بعدی تهیه و تحویل 200 جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد مازندران را برگزار می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه عصر امروز در مراسم رزمایش مواسات و همدلی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نکا با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی در استان، اظهار کرد: در این مرحله نیز کمیته امداد امام خمینی(ره) بسته‌های معیشتی شامل ملزومات غذایی و بهداشتی را تهیه کرده است.

وی افزود: باتوجه به نیازمندی‌هایی که در سطح مازندران شناسایی شده است از طریق شوراها و دهیاران روستاهای استان این مرحله کمک مومنانه نه تنها در شهرها بلکه در سطح روستاهای محروم میان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران با بیان تهیه و توزیع ۵۰۰ سبد و بسته معیشتی برای محرومان تحت پوشش این نهاد در شهرستان نکا در قالب رزمایش ایران همدل، خاطرنشان کرد: این بسته‌ها هریک به ارزش ۲۵۰ هزار تومان همراه با گوشت قربانی از سوی خیران تدارک دیده شده که در سطح روستاهای این شهرستان توزیع می‌شوند.

این مسئول در ادامه به برنامه‌های پیش روی کمیته امداد در آینده نزدیک پرداخت و اضافه کرد: پس از برگزاری اولین مرحله رزمایش تحویل جهیزیه به نوعروسان، در روزهای آینده و نزدیک به عید سعید غدیر خم مرحله بعدی تهیه و تحویل ۲۰۰ جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد را برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: همچنین در راستای رفع مشکلات اسکان و خانه‌دار شدن مددجویان تحت پوشش این نهاد در روزهای آینده افتتاح و بهره‌برداری از ۲۰ باب منزل مددجویان در استان مازندران در برنامه قرار دارد.

عالیشاه به برنامه در نظر گرفته شده برای فاز دوم این مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه از سوی کمیته امداد استان اشاره و تصریح کرد: برنامه ما برای این مرحله اطعام‌دهی به عزاداران سرور و سالار شهیدان با عنوان اطعام و اکرام حسینی است.

وی افزود: این طرح در دهه اول ماه محرم  و دهه پایانی ماه صفر تا سالروز شهادت امام رضا(ع) در سطح استان مازندران اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634372
ارسال نظر
نظرات