شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 01:08 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634429
روز گذشته صورت گرفت

دیدار مسئولین و شطرنجبازان با نماینده مجلس/ محمودوند در فدراسیون شطرنج

دیدار مسئولین و شطرنجبازان با نماینده مجلس/ محمودوند در فدراسیون شطرنج
عضو کمیسیون امور داخلی شطرنج به فدراسیون شطرنج رفت و با مسئولین و شطرنجبازان دیدار کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد نیکوخصال، سرپرست فدراسیون شطرنج امروز در محل فدراسیون میزبان مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بود.

 
در این نشست محسن سمیع‌زاده سرپرست دبیری و شادی پریدر نایب ریییس بانوان نیز حضور داشتند.
 
همچنین تعدادی از قهرمانان شطرنج کشور همچون احسان قائم مقامی، ساراسادات خادم‌الشریعه و محمدامین طباطبایی نیز با عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
 
نیکوخصال در این جلسه مشکلات اصلی خانواده شطرنج را مطرح کرد. سرپرست فدراسیون با درنظر گرفتن نتایج ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات المپیاد جهانی و رقابت‌های قهرمانی خواستار این موضوع شد که شطرنج‌بازان نیز بتوانند از تسهیلات نظام وظیفه و پاداش برخوردار شوند.
 همچنین مواردی همچون افزایش سقف اعتبارات، جذب اسپانسر برای فدراسیون، مشکلات بانوان شطرنج‌باز که حرف‌های زیادی برای گفتن در سطح جهان دارند هم از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.
 
محمودوند هم پس از شنیدن کامل اظهارات نیکوخصال برای این فدراسیون و قهرمانانش آرزوی موفقیت کرد و قول داد تا تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات شطرنج به کار بگیرد. او همچنین حمایت از قشر فرهیخته ورزش را از وظایف مجلس شورای اسلامی دانست.
 
در پایان این نشست هم اعضای حاضر در جلسه نکاتی را مطرح کردند و مشکلات خود را به گوش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی رساندند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1634429
ارسال نظر
نظرات