شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634449
مدیرکل صدا و سیمای کردستان در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد؛

رادیو کردستان پر مخاطب ترین مرکز صدا در کشور/ در پوشش اخبار مناطق کردنشین کم کاری شده است

رادیو کردستان پر مخاطب ترین مرکز صدا در کشور/ در پوشش اخبار مناطق کردنشین کم کاری شده است
مدیرکل صدا و سیما کردستان گفت: مردم کردستان با ۴۴ و نیم درصد استقبال از رادیو رتبه اول مخاطبین این رسانه را در کشور به خود اختصاص داده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، محمدجعفر عبدالملکی در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگاراظهار کرد: خوشبختانه در استان کردستان صدا و سیما با مردم ارتباط خوبی دارد و این تعامل دو طرفه موجب تولید برنامه های مخاطب پسند شده است.

وی افزود: بر اساس تحلیل های آماری و نظرسنجی های به عمل آمده تلویزیون کردستان ۷۲ درصد مخاطب را داشته است.

عبدالملکی اعلام کرد: رادیو کردستان نیز با ۴۴ و نیم درصد مخاطب رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است و این نشان دهنده ارتباط گسترده مردم با رسانه ملی است.

وی افزود: برنامه چهارباغ با ۸۷ درصد مخاطب پرمخاطب ترین برنامه صدا و سیما مرکز کردستان است و برنامه هورامیانه با ۶۶ درصد رتبه بعدی را به خود اختصاص داده است.

عبدالملکی خاطرنشان کرد: صدا و سیما دیدگاه و نظرات مردم را نمایندگی می کند و استفاده از موسیقی های مجاز در اولویت ماست.

وی افزود: سال گذشته ۱۸ قطعه موسیقی در واحد موسیقی صدا و سیمای استان تولید شده است و این روند ادامه دارد.

عبدالملکی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص عدم پوشش اخبار منطقه ای به ویژه مناطق کردنشین عراق و دیگر کشورهای همجوار اظهار کرد: قبول داریم در مبحث مجاورت کم کاری کرده ایم و باید جبران شود این نقص ها رفع شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان از تولید چندین قسمت مستند اجتماعی شوک با همکاری شبکه سه سیما در آینده نزدیک خبر داد و گفت: مناطق حاشیه کردستان به ویژه شهر سنندج که ۳۲ درصد جمعیت آن در مناطق حاشیه ای هستند در اولویت این مستند خواهند بود.

وی همچنین از بسیج امکانات صدا و سیما برای پوشش زنده مسابقات تیم های لیگ برتری استان خبر داد و افزود: گسترش فضای شور و نشاط با محوریت جوانان از اولویت های ماست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634449
ارسال نظر
نظرات