شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634474
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:

اقدامات کادر درمان و گروه‌های جهادی جلوه‌هایی از بندگی است

اقدامات کادر درمان و گروه‌های جهادی جلوه‌هایی از بندگی است
آیت‌الله مصطفی محامی گفت: ازخودگذشتگی، انجام وظیفه و از همه مهم‌تر فعالیت بر اساس عشق و ایمان کادر درمان و گروه‌های جهادی و مردمی جلوه‌هایی از بندگی خداوند است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و گروه جهادی طلاب اعزامی از قم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت، با بیان این که عید غدیر، عید ولایت است، اظهار داشت: ولایت به معنای مدیریت جامعه بوده و یک شعبه از آن رسیدگی به مشکلات مردم، حل آنها و تدبیر امور جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان با تقدیر از زحمات کادر پزشکی، پرستاران و کادر درمان در مقابله با ویروس منحوس کرونا، خاطر نشان کرد: تلاش کادر درمان و گروه‌های جهادی در زمینه کرونا، تجلی بارزی از عید قربان و غدیر است.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: ازخودگذشتگی، ایثار، انجام وظیفه و از همه مهم‌تر فعالیت بر اساس عشق و ایمان و حتی همراه نمودن خانواده در این عرصه از نمونه صفات کادر درمان و گروه‌های جهادی و مردمی بوده که جلوه‌هایی از بندگی خداوند است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اقدامات گروه‌های جهادی در کمک به فعالان جبهه سلامت و یاری‌گری بیماران را عاملی برای تقویت روحیه کادر درمان و افراد بیمار قلمداد کرد و گفت: حضور نیروهای جهادی در کنار بیماران و کادر درمان، باعث می‌شود که آنان احساس تنهایی نکنند.

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان با اشاره به تشویق و تقدیر رهبر معظم انقلاب اسلامی از تلاش‌های صورت گرفته برای مبارزه با ویروس کرونا، اظهار داشت: به واسطه نیابت از مقام معظم رهبری، سلام معظم له را به شما ابلاغ می‌کنم.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در سیستان‌وبلوچستان برای مبارزه با ویروس کرونا و ابراز مسرت از خروج استان از وضعیت هشدار، اضافه کرد: اینها نتیجه آموزش و اقدامات پیشگیرانه دستگاه‌های مختلف از جمله صداوسیما، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و سایر گروه‌ها و افراد است که امیدوارم این روند تداوم پیدا کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634474
ارسال نظر
نظرات