شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634489
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان خبرداد؛

اعلام تصمیمات جدید ستاد کرونا، روز یکشنبه در زنجان

اعلام تصمیمات جدید ستاد کرونا، روز یکشنبه در زنجان
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان گفت: تصمیمات جدید ستاد کرونای استان زنجان در خصوص رفع و یا اعلام محدودیت‌ها، روز یکشنبه اعلام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خدابخش مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت سه شهرستان زنجان، ابهر، خرم‌دره در زمینه ویروس کرونا قرمز است.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های قیدار، سلطانیه، ماهنشان و ایجرود دارای وضعیت نارنجی هستند، افزود: شهرستان طارم نیز وضعیت زرد را تجربه می‌کند.
 
این مسئول بیان داشت: در حال حاضر محدودیت‌های هفته گذشته همچنان در شهرهای دارای وضعیت قرمز وجود دارد و محدودیت‌های جدید یا کاهش محدودیت‌ها از روز یکشنبه هفته آینده اعلام می‌شود.
 
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: همچون هفته‌های گذشته مراسم‌های عروسی و عزا در زنجان با محدودیت برگزار شده و مساجد نیز تعطیل است.
 
مرادی با بیان اینکه هنوز آرامستان‌های استان تعطیل بوده و مراسم در آرامستان‌ها نیز با حداقل افراد برگزار می‌شود، افزود: باشگاه‌های ورزشی، قهوه‌خانه‌ها و آرایشگاه‌ها نیز اجازه فعالیت ندارند.
 
وی گفت: همچون هفته‌های گذشته فعالیت آموزشگاه‌های آموزشی نیز تا روز یکشنبه تعطیل بوده و اصناف و بازاریان نیز موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.
 
این مسئول برضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی از سوی مردم تاکید کرد و گفت: استفاده از ماسک در اماکن عمومی نیز اجباری بوده و باید همگان به این موضوع توجه داشته باشند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1634489
ارسال نظر
نظرات