شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634510
سرپرست منطقه یک شهرداری یزد:

رئیس بیمارستان افشار یزد تعهد داد که پارکینگ بیمارستان ساخته شود

رئیس بیمارستان افشار یزد تعهد داد که پارکینگ بیمارستان ساخته شود
دهقان بنادکی سرپرست منطقه یک شهرداری یزد گفت: در جلسه‌ای که برگزار شد، رئیس بیمارستان افشار یزد تعهد داد که پارکینگ بیمارستان ساخته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، طی چند روز گذشته مطالبی در فضای مجازی انتشار و محتوای آن از عدم رضایت مردم منطقه بلوار جمهوری یزد از وضعیت نابسامان اطراف بیمارستان افشار دارد.

مردمی که در اطراف بیمارستان زندگی می‌کنند نسبت به ساخت ساختمان جدید بیمارستان افشار بدون در نظر گرفتن پارکینگ برای کارکنان و دانشجویان این بیمارستان اعتراضی دارند که چرا باوجود ساخت یک ساختمان جدید، هیچ پارکینگی برای آن در نظر گرفته نشده تا فردی دچار مشکل نشود.

در همین راستا برای پیگیری این مسئله با حمید دهقان بنادکی، سرپرست منطقه یک شهرداری یزد گفتگویی انجام دادیم تا نسبت به وضعیت این بیمارستان و چرایی بی‌توجهی نسبت به ساخت پارکینگ اطلاعاتی را به دست آوریم.

وی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه برای پیگیری این مسئله جلساتی را با مسئولان بیمارستان افشار یزد برگزار کردیم اظهار داشت: مسئول بیمارستان افشار تعهد داده که پس از افتتاح ساختمان جدید این بیمارستان، ساختمان قدیمی که در برابر زلزله هم خیلی مقاوم نیست را تخریب و این قسمت را به‌عنوان پارکینگ در نظر بگیرند.

دهقان بنادکی با تأکید بر اینکه رئیس بیمارستان افشار به‌واسطه شرایطی که در اطراف این بیمارستان به وجود آمده، دغدغه پارکینگ این بیمارستان را در راستای تکریم ارباب‌رجوع دارند افزود: آخرین تفاهم و تعهدی که انجام گرفت و صورت‌جلسه شد این بود که از مجموعه داخل بیمارستان، ساختمان قدیمی تخریب و به‌عنوان پارکینگ در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634510
ارسال نظر
نظرات