شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634521

سلطانی‌فر: :باکی از جوسازی مفسدین علیه مدیران وزارت نداریم/ محکم در مسیر مبارزه با فساد ایستاده ایم

سلطانی‌فر: :باکی از جوسازی مفسدین علیه مدیران وزارت نداریم/ محکم در مسیر مبارزه با فساد ایستاده ایم
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت :باکی از جوسازی مفسدین علیه مدیران وزارت و افراد وابسته نداریم، عوامل مختلف فساد در باشگاه‌های مختلف شناسایی شد‌ه‌اند و ما نیز محکم در مسیر مبارزه با فساد ایستاده ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، درباره اقدامات این وزارت در زمینه مبارزه با فساد گفت: خوشبختانه با همکاران در وزارت اطلاعات جلساتی داریم. همکاران ما در وزارت اطلاعات عوامل زیادی را شناسایی کردند. در این مسیر دلالان فوتبال، عوامل مختلف فساد در باشگاه های مختلف، شناسایی شده اند. برخوردها شروع شده است؛ البته طبیعی هم هست، وقتی می خواهیم با فساد مبارزه کنیم و وزارت اطلاعات را به عنوان امین نظام و یک دستگاه مقتدر به صحنه می آوردیم، یکسری بترسند، جوسازی برعلیه ما کنند و اتهامات ناروا بزنند.

 او تاکید کرد: البته این مسئله برای ما طبیعی است. متأسفانه برخی از رسانه ها با عوامل دلال، سودجو و فاسد همکاری هایی دارند که به مرور شناسایی می شوند و برخوردها شروع شده است.
 وزیر ورزش و جوانان در پایان تاکید کرد: مطمئنا در روزها و هفته های آینده، ما اخبار بیشتری از برخورد با مفسدین در عرصه ورزش و عوامل فساد مطرح خواهیم کرد و شما خواهد شنید. امیدوار هستیم که این حرکت بتواند باعث سالم سازی فضای ورزشی شود؛ اگرچه گفتم، جوسازی علیه ما و سایر مدیران وزارتخانه و افراد وابسته انجام می شود اما باکی نداریم. محکم در این مسیر ایستاده ایم و با قوت و قدرت تا زمانی که هستیم، در زمینه مبارزه با فساد در ورزش تلاش می کنیم. 

 

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1634521
ارسال نظر
نظرات