شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634568
سرپرست شهرداری تربت حیدریه:

شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند

شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند
علیان از مشارکت بیشتر شهروندان حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار در امر آسفالت خبر داد و افزود: در حال حاضر آسفالت مناطق حیدرآباد و بولوار امام رضا(ع) را در دست اقدام داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمد مهدی علیان، سرپرست شهرداری تربت حیدریه ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: از خبرنگاران انتظار داریم توجه خود را به سمت مناطق محروم بیشتر جلب کنند و عملکرد ما را در این حوزه به چالش بکشند.

وی تصریح کرد: البته بخش اعظم خدمات ما در حوزه شهری معطوف به مناطق محروم است و خوشبختانه شهروندان ناین مناطق همکاری و مشارکت بهتری با شهرداری دارند.

علیان گفت: این بدان معناست که بواسطه تعامل خوب ساکنان مناطق محروم، دست شهرداری در ارایه خدمات شهری بیش از مناطق برخوردار است.

شهردار اکبریان خواهد آمد

مدتی است از انتخاب سعید اکبریان به عنوان شهردار تربت حیدریه توسط ۵ عضو شورای شهر می‌گذرد اما همچنان مهدی علیان بعنوان سرپرست بر صندلی شهرداری نشسته است و خبری از منتخب شورا نیست و این مسئله شایعاتی را در فضای مجازی اعم از به مشکل خوردن روند استعلامات و امضای حکم اکبریان را بدنبال داشته است.

مرتضی شبان مدیر روابط عمومی شهرداری تربت حیدریه در این نشست خبری پیرامون شایعات مطرح شده، اظهار کرد: شهردار اکبریان چند بار به تربت حیدریه سفر کرده و مراسم معارفه غیر رسمی وی هم حتی با مدیران شهری برگزار شده است.

وی افزود: تجربه این را نشان داده که در سالهای قبل هم کمتر از دو ماه استعلام های چهارگانه شهردار دریافت نمی شده و حکم اصطلاحا در زمان کوتاه نمی خورد و باید حکم شهردار به امضاء آقای استاندار برسد‌.

شبان در خصوص شایعه ابتلا سعید اکبریان به کرونا این توضیح را داد که تا ده روز پیش که کرونا نداشته اند و ابتلای وی را به کووید ۱۹ را تکذیب می کنم و مدتی دیگر شهردار بر صندلی شهرداری خواهد نشست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634568
ارسال نظر
نظرات