شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634581
مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی:

گسترش فرهنگ اهدای خون را مدیون رسانه‌ها هستیم

گسترش فرهنگ اهدای خون را مدیون رسانه‌ها هستیم
عبداللهی گفت: کشور ما فرهنگ یکپارچه و متعالی اهدای خون را مدیون فرهنگسازی پیوسته رسانه ها است و سازمان انتقال خون فرهنگ اهدای داوطلبانه خون را مرهون اطلاع رسانی شفاف است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید عبداللهی، مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس به مناسبت روز خبرنگار با تقدیر از تلاش بی وفقه خبرنگاران عرصه سلامت اظهار کرد: کشور ما فرهنگ یکپارچه و متعالی اهدای خون را مدیون فرهنگسازی پیوسته رسانه ها است و سازمان انتقال خون فرهنگ اهدای داوطلبانه خون را مرهون اطلاع رسانی شفاف است.

مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی افزود: اگر فرهنگ در بستری روشنگر و شفاف از رسانه رشد و توسعه نیابد، یک کشور هیچ وقت به بالندگی نمی رسد.

وی با اشاره به این موضوع که فرهنگ ایثار و اهدای خون توسط روزنامه نگاران و خبرنگاران و ... اشاعه پیدا می کند گفت: گرچه ارتباطات، گسترده و تعاملی شده است اما مباحث مهمی چون اخلاق رسانه ای، مسئولیت ملی و دروازه بانی خبر هنوز چیزی است که در تخصص خبرنگاران کار آزموده است و تارسیدن به مسئولیت همگانی برای انتشار اخبار در یک جامعه تعاملی هنوز گامهای بلندی باید برداریم که مهمترین آنها گسترش سواد رسانه ای است.

دکتر عبدالهی ضمن با اهمیت خواندن شبکه های اجتماعی در اطلاع رسانی افزود: اصحاب رسانه تعاملی گسترده با سازمان عام المنفعه انتقال خون داشته و دارند و با انتشار به موقع اخبار در شبکه های مربوط به رسانه خود، این سازمان را یاری داده اند.لذا آرزوی سلامتی و صحت برای همه این سربازان خط مقدم اطلاع رسانی را از خداوند منان مسئلت دارم . موفق باشید .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634581
ارسال نظر
نظرات