شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634592
فرمانده سپاه کربلا خبر داد

حمایت از 103 هزار خانوار نیازمند مازندرانی در نهضت کمک مومنانه

حمایت از 103 هزار خانوار نیازمند مازندرانی در نهضت کمک مومنانه
سیاوش مسلمی با اعلام اینکه 103 هزار خانوار نیازمند مازندرانی و کم برخوردار تحت پوشش نهضت کمک مومنانه قرار می‌گیرند، گفت: کمک‌ها در قالب بسته‌های معیشتی، کارت هدیه، لوازم التحریر، پرداخت اقساط و اجاره بها و دیگر کمک‌های مورد نیاز، به اقشار آسیب پذیر تهیه و توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سرهنگ سیاوش مسلمی در حاشیه مرحله اول گام نهضت کمک مومنانه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و نیز تبریک عید پرخیر و برکت غدیر خم، با اشاره به اینکه نهضت کمک مومنانه در سه مرحله در سراسر استان مازندران برگزار می‌شود، گفت: مرحله اجرای کمک مومنانه در دهه امامت و ولایت، دهه اول ماه محرم و دهه آخر صفر می باشد.

فرمانده سپاه کربلا با اعلام اینکه ۱۰۳ هزار خانوار نیازمند و کم برخوردار تحت پوشش نهضت کمک مومنانه قرار می‌گیرند، افزود: کمک‌ها در قالب بسته‌های معیشتی، کارت هدیه، لوازم التحریر، پرداخت اقساط و اجاره بها و دیگر کمک‌های مورد نیاز، به اقشار آسیب پذیر تهیه و توزیع خواهد شد.

دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) استان مازندران، از کمک ۳۸۰ میلیارد ریالی در هر مرحله از نهضت مومنانه  هم خبر داد و افزود: در این پنج روز از آغاز مرحله اول به ۵۸ هزار خانوار‌های آسیب دیده از کرونا ۸۸ میلیارد ریال کمک‌های نقدی شد.

سرهنگ پاسدار مسلمی به مشارکت پررنگ مردم در این مرحله از نهضت کمک مومنانه هم اشاره کرد و گفت: یک نیکوکار و خیر هم در این مرحله ۲۶ میلیارد ریال در قالب  ۱۳ هزار کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی به مردم آسیب دیده کرونایی اهدا کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634592
ارسال نظر
نظرات