شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:42 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634659
مجیدی دستیار دومش را به کنفرانس فرستاد؛

مصطفوی: می‌توانستیم 3 گل دیگر هم بزنیم/ مجیدی گفت خودت جواب همشهری‌هایت را بده!

مصطفوی: می‌توانستیم 3 گل دیگر هم بزنیم/ مجیدی گفت خودت جواب همشهری‌هایت را بده!
دستیار مشهدی تیم استقلال درمورد حضورش به‌جای مجیدی در کنفرانس خبری گفت: چون من مشهدی هستم به من لطف کردند و گفتند سوالات همشهرینات را جواب بده!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صالح مصطفوی در نشست خبری بعد از بازی با شهرخودرو اظهار داشت: بازی بسیار سختی داشتیم و فوتبال قشنگی را شاهد بودیم، هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند البته کیفیت فرصت‌های ما بهتر بود. این نشان از توانایی بالای تیم ما بود که هم در خانه خودمان و هم حریف راه‌های گلزنی زیادی ایجاد کند.

وی افزود: در بازی یک مقدار بدشانس بودیم وگرنه می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. بعد از گل شهرخودرو روند بازی را کنترل کردیم و گل‌های خوبی زدیم.

مربی استقلال در خصوص داوری گفت: نظر خاصی در مورد داوری ندارم ولی در صحنه‌ای که شهرخودرو به گل رسید خطایی ندیدم. یکی دو صحنه مشکوک هم در محوطه جریمه حریف اتفاق افتاد که می‌توانست پنالتی باشد.

وی  با اشاره به روند مسابقه دو تیم گفت: ما اگر خوش شانس بودیم می‌توانستیم 2-3 گل دیگر بزنیم. در این فصل یکی از همدل‌ترین تیم‌ها هستیم و همین موضوع باعث می‌شود کارهای فنی خوب در زمین دیده شود. در مجموع حق ما در این بازی برد بود.

مصطفوی در خصوص غیبت مجیدی و مصطفوی در نشست خبری و دلیل این موضوع گفت: دوستان چون من مشهدی هستم به من لطف کردند و گفتند سوالات همشهرینات را جواب بده!

 

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1634659
ارسال نظر
نظرات