شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634664

فکری: یکی از سخت‌ترین مسابقات‌مان بود/ باید از تیر دروازه ممنون باشیم

فکری: یکی از سخت‌ترین مسابقات‌مان بود/ باید از تیر دروازه ممنون باشیم
سرمربی تیم نساجی پس از پیروزی تیمش برابر سپاهان گفت: بازی سنگین و یکی از سخت‌ترین مسابقات ما بود. بازیکنان مان با تمام وجود دویدند و جنگیدند، با توجه به تعداد کم نفرات مان و بازیکنان کمی که داریم خستگی در ساق بازیکنان ما مشهود بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  محمود فکری بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: بازی سنگین و یکی از سخت‌ترین مسابقات ما بود. بازیکنان مان با تمام وجود دویدند و جنگیدند، با توجه به تعداد کم نفرات مان و بازیکنان کمی که داریم خستگی در ساق بازیکنان ما مشهود بود.

وی افزود: سپاهان هم تیم خوبی است. در نیمه دوم حریف فشار آورد و تیر دروازه به ما کمک کرد و باید از تیر دروازه ممنون باشیم. بازیکنان ما با عشق و با تمام وجود بازی می‌کنند و این برایم کافی است. نتیجه بازی بعد از این مساله است و از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه در اواخر مسابقه به داور معترض شد، گفت: می خواستیم سومین تعویض مان را دو بازیکن تعویض کنیم که داوری متوجه نشده بود و می خواستیم بازیکن بلند زن به میدان بفرستیم ولی اشتباه پیش آمد و اولین بار است این اتفاق رخ داده است، اتفاقی که روی نتیجه بازی تاثیری نداشت. تیم داوری خوب قضاوت کرد و فکر نمی کنم تیم سپاهان که بازنده هم بوده از تیم داوری ناراضی باشد. در آخر هم روز 17 مرداد هم به قشر زحمتکش، مظلوم و بی ادعای تبریک می گوییم.

وی با اشاره به روز خبرنگار اظهار داشت: با نبود رسانه ها چه تصویری و چه مکتوب ورزش و فوتبال ما به خوبی انعکاس داده نمی شود اما با بودن خبرنگاران فوتبال و ورزش ما قشنگ تر می شود و برایشان آرزوی سلامتی دارم.

فکری در مورد وضعیت رضا دهقان بازیکن این تیم و اینکه آیا او کرونا دارد گفت: رضا دهقان آسیب دیده از ناحیه همسترینگ است و تا آخر بازی ها دیگر نمی تواند برسد. کرونا ندارد در بازی با فولاد بین نیمه بخاطر مصدومیت تعویض شد و پزشکان هم به او گفتند تا آخر فصل نمی تواند بازی کند.

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1634664
ارسال نظر
نظرات