شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:14 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634666

قلعه‌نویی: حضور در لیگ قهرمانان سخت شد/ آقایی انفرادی تمرین می‌کند

قلعه‌نویی: حضور در لیگ قهرمانان سخت شد/ آقایی انفرادی تمرین می‌کند
سرمربی تیم سپاهان پس از شکست تیمش مقابل نساجی گفت: امروز یک چیز عجیب و غریب در فوتبال بود، 5 بار توپ را به تیر دروازه زدیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر قلعه‌نویی بعد از شکست یک بر صفر خانگی مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: عید غدیر خم را به همه عزیزان و محبان تبریک می‌ گویم ولی امروز یک چیز عجیب و غریب در فوتبال بود 5 بار توپ را به تیر دروازه زدیم و این هم فوتبال است. نمی‌دانم چرا این توپ ها گل نمی شود. به تیم نساجی هم تبریک می‌گویم.

وی در مورد اینکه سهمیه آسیایی در لیگ می‌گیرید اظهار داشت: والا سخت شد باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی روز دوشنبه با استقلال در جام حذفی باشیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم و 5 بار توپ را به تیرک دروازه زدیم که غیر عادی است. 

قلعه نویی در مورد وضعیت سلامتی خودش گفت: جا دارد از اساتید بیمارستان چمران  اصفهان دکتر معصومی و دکتر کرمانی و امیر پور عزیز تشکر کنم که خیلی محبت کردند و شرایطم امروز خیلی بهتر است.

وی در مورد اخراج سعید آقایی گفت: اخراج نشده است، او در حال تمرین است ولی به صورت انفرادی و زیر نظر بیات تمرین می‌کند.

سرمربی سپاهان در مورد داوری مسابقه عنوان کرد: داوری خوب بود ولی خیلی بازی از جریان انداخته شد که این ها لذت فوتبال را می‌گیرد. بالای 20 دقیقه وقت اضافه داشت اما فقط 7 دقیقه وقت گرفته شد. حریف هر طور دوست دارد می‌تواند بازی کند البته در همان 7 دقیقه هم باز دو سه دقیقه وقت تلف شد.

 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1634666
ارسال نظر
نظرات