شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/17 شناسه خبر: 1634749
به مناسبت روز خبرنگار؛

خانواده خبرنگار فقید شهرستان بهاباد تجلیل شد

خانواده خبرنگار فقید شهرستان بهاباد تجلیل شد
فرماندار، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، رییس اداره ارشاد و جمعی از اصحاب رسانه بهاباد از خانواده خبرنگار فقید "حاج علی اصغر گرانمایه بهابادی" اولین خبرنگار شهرستان تجلیل کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از یزدرسا، محمد مهدی خانی زاده فرمانداربهاباد دراین دیداربا تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران و با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و خبرنگار فقید شهرستان علی اصغر گرانمایه بهابادی اظهارداشت: فقدان این خبرنگار برای جامعه فرهنگی و بویژه رسانه‌ای شهرستان بهاباد مصیبت بسیار بزرگی است.

فرمانداربهاباد با اشاره به یاد و نام مرحوم اصغرگرانمایه بهابادی  خبرنگار صدیق و پیشکسوت در اذهان مردم بهاباد تا همیشه ماندگار است  افزود: خبرنگار فقید بهاباد نقش بزرگی در انعکاس مشکلات و کمبودها و برطرف کردن معضلات شهرستان داشت و همواره سعی می‌کرد دستاوردهای نظام را صادقانه و بی طرفانه منعکس کند.
در این دیدار همسر زنده یاد علی اصغر گرانمایه بهابادی از فرماندار شهرستان به خاطر حضورش در آستانه روز خبرنگار و زنده نگه داشتن یاد ونام این خبرنگار فقید قدردانی کرد.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهاباد هم با یاد و خاطره شهدای خبرنگاروخبرنگاران فقید خبرنگاران را بهترین پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست و گفت: رسانه ها می توانند در رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان و انتشار اخبار حاکمیت موثر عمل کنند.
وی  وظایف خبرنگاران را ایجاد شور و نشاط در جامعه و مبارزه با فساد دانست و بیان کرد: دفاع از حریم ولایت یکی از رسالت‌های مهم اهالی رسانه است.

درپایان با اهدای لوح تقدی و هدایائی از خانواده خبرنگار فقید شهرستان تجلیل شد.

همچنین خبرنگاران با حضور  بر سر مزار آن مرحوم با  نثار شاخه گل نسبت به مقام ان سفرکرده ادای احترام کرده  و یادش را گرامی داشتند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634749
ارسال نظر
نظرات