شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:50 منتشر شده در مورخ: 1399/05/17 شناسه خبر: 1634755
در هفتمین سال پیاپی نظرسنجی عصرهامون؛

رسانه‌ای‌ترین مسئولین را خبرنگاران معرفی کردند/ از صدرنشینی مدیرکل اداره کار تا پیشتازی پنج‌ساله نماینده مردم زاهدان

رسانه‌ای‌ترین مسئولین را خبرنگاران معرفی کردند/ از صدرنشینی مدیرکل اداره کار تا پیشتازی پنج‌ساله نماینده مردم زاهدان
در هفتمین نظر سنجی پایگاه خبری عصرهامون، رسانه ای ترین نماینده مجلس، معاون استاندار، فرماندار و مدیر کل در سیستان و بلوچستان از نگاه خبرنگاران و رسانه های فعال در استان مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون در هفتمین سال متوالی به مناسبت روز خبرنگار، از میان مدیران مسئول و سردبیران خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب و نشریات محلی و همچنین سایت های فعال و دارای مجوز در فضای مجازی سیستان و بلوچستان اقدام به یک نظر سنجی متفاوت کرد که طی آن خبرنگاران به چهار آیتم؛ نمایندگان مجلس، معاونین استاندار، فرمانداران و مدیران کل از نظر عملکرد رسانه ای و همکاری با جامعه خبری استان امتیاز و نمره قبولی دادند.

نحوه نظر سنجی به اینگونه بود که خبرنگاران از میان موارد مذکور در هر بخش  بنا به تمایل به سه نفر از مسئولینی که از نظر آنها بیشترین ارتباط با رسانه را دارند از صفر تا 20 امتیاز دادند. در نهایت نمره هرکدام از مسئولین به تفکیک در چهار بخش ذکر شده جمع و سه نفر اول در هر مورد، متناسب با نمره کسب شده معرفی شدند.

این نکته حائز اهمیت است که در این نظر سنجی از کلیه گرایش ها و سلیقه های سیاسی در حوزه سیستان و بلوچستان استفاده شده است و هیچگونه دخالتی از سوی عصرهامون در آن صورت نگرفته، ضمنا با کلیه رسانه های دارای مجوز مکتوب و الکترونیکی تماس حاصل شد که قابل ذکر است عدم حضور اسامی برخی از رسانه ها در این نظرسنجی عدم تمایل آن رسانه یا عدم پاسخگویی در بازه نظرسنجی (2الی 10مرداد ماه) بوده است.

این نظر سنجی نشان داد در بخش نمایندگان مجلس، "حسینعلی شهریاری " نماینده مردم زاهدان با کسب 357 امتیاز در پنجمین سال پیاپی به عنوان اولین نماینده و "فداحسین مالکی" نماینده مردم زاهدان با کسب 269 امتیاز به عنوان دومین نماینده و "حبیب اله دهمرده" نماینده مردم زابل با کسب 162 امتیاز به عنوان سومین نماینده از نظر جامعه خبری استان، رسانه ای ترین نمایندگان مردم در سیستان و بلوچستان معرفی شدند.

از معاونین استاندار "علی زینی وند" معاون سیاسی اجتماعی استاندار با کسب 346 امتیاز به عنوان رسانه ای ترین معاون استاندار انتخاب شد، همچنین "محمد هادی مرعشی" معاون امنیتی انتظامی  با کسب  193 امتیاز به عنوان دومین معاون و "ماندانا زنگنه" معاون اقتصادی استاندار با کسب 168 امتیاز به عنوان سومین معاون استاندار، رسانه ای ترین معاونین استانداری سیستان و بلوچستان معرفی شدند.

از میان فرمانداران استان، اما "مجتبی شجاعی" فرماندار دلگان با کسب 344 امتیاز به عنوان اولین فرماندار، "ابوذر مهدی نخعی" فرماندار زاهدان با کسب 201امتیاز فرماندار دوم و " غلامرضا گنجی" فرماندار زابل با کسب 90 امتیاز به عنوان سومین فرماندار، رسانه ای ترین فرمانداران در استان معرفی شدند.
 


 

از میان مدیران کل ادارات و روسای سازمانها، "مهرداد جهاندیده" مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کسب 224 امتیاز به عنوان اولین مدیرکل، "حسین مسگرانی" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با کسب 153 امتیاز دوم و  "محمدعلی نیکبخت" رئیس سازمان جهاد کشاورزی با کسب 133 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت و به عنوان رسانه ای ترین مدیرکل های استان معرفی شدند، این در حالی است که سال گذشته "وحید پورمردان" مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با کسب 152 امتیاز رسانه ای ترین مدیر کل استان معرفی شده بود.

پایگاه خبری عصرهامون ضمن تبریک روز خبرنگار به جامعه رسانه ای از خبرگزاری های ایرنا، فارس،ایسنا، باشگاه خبرنگاران، ایلنا و روزنامه های طلوع زاهدان، صبح زاهدان، همشهری، اطلاعات، جمهوری اسلامی و هفته نامه های روچ، نخل  وآفتاب، نگاران و پایگاه های خبری اوشیدا، شستون، زاهدنیوز، گندم خبر، صدای بلوچ، پهره، چهاربهاران، لادیز، آخرین خبر، سکایی نیوز، ایکنا، شرق، امیت، شبستان که در این نظر سنجی همکاری کردند تشکر می کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1634755
ارسال نظر
نظرات